Активісти обіцяють Насірову акції протесту, якщо не люструють Гаврилюка

Митні брокери продовжать виходити на акції протесту за очищення митниць від людей часів Януковича
Depo.Життя
4 січня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив активіст громадської організації "Ресурсний центр ініціатив громади" Олександр Костенко, передає depo.ua.

За словами Костенка, одне з головних завдань протестувальників завадити призначенню начальника митного посту з Іллічівська Олександра Гаврилюка першим заступником Херсонської митниці.

"Ми мітингуватимемо знову і знову, - заявив Костенко. Аж поки Насіров та його команда не зрозуміють, що не можна приводити знову на митницю людей, які працювали на керівних посадах за часів Януковича. Важко зрозуміти, чим керуються в Києві, коли залишають при владі таку людину, як Олександр Гаврилюк. Він до того працював на Одеській митниці, з ним повязують усі сумнівні схеми в Іллічівську – і тут Гаврилюка переводять на Херсонщину".

Нагадаємо, наприкінці грудня під стінами ДФС відбулася друга акція протесту за очищення митниці. Під стіни ДФС вийшли громадські активісти, митні брокери, приватні підприємці, а також представники митно-брокерських компаній, які зараз, вже при новій владі відчувають такі ж утиски, як і за часів президенства Януковича. Під час першого мітингу, 14 грудня, громадські активісти вимагали не допустити Олександра Гаврилюка обіймати одну з керівних посад на Херсонській митниці. А в середу 16 грудня, вони зустрілися з представниками Державної фіскальної служби та офіційно передали свої вимоги.

Натомість, представники ДФС пообіцяли розглянути дані питання. Крім того, вимоги протестувальників були передані на Антикорупційний форум Саакашвілі, який відбувся 23 грудня в Києві.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя