Активісти не збираються залишати Майдан та збираються ставити намети та барикади

За словами активістів, вони продовжать Революцію Переваги і будуть доводити її до кінця
Depo.Життя
20 лютого 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Організатори сьогоднішньої акції протесту в центрі Києва відмовилися припиняти її і заявили, що будуть доводити її до кінця. Про це заявив один з активістів Ігор Громов, повідомляє depo.ua з посиланням на його сторінку у "Фейсбуці".

"Сьогодні ми залишаємося на Майдані, ставимо намети і барикади! Ми продовжуємо Революцію Переваги і будемо доводити її до кінця!" - Написав він.

При цьому він закликав киян та всіх українців підтримати їх.

"Кияни, мешканці інших регіонів України - потрібна ваша підтримка! Хто не може приєднатися особисто - поширюйте цю інформацію в соціальних мережах, допомагайте дистанційно", - додав він.

За його словами, зокрема, "зараз потрібні дрова, паливо, продукти, фінансові кошти".

Також Громов повідомив, посилаючись на перевірену інформацію, що "у Пущі-Водиці на базі" Пролісок "знаходяться 10 000 колишніх" беркутівців "та" тітушек ", тому хлопцям, які готові продовжити боротьбу проти системи, потрібна підтримка".

Крім того, він закликав переводити гроші йому на карту. "Разом і до кінця! Все на Майдан! Україно, вставай!" - Закликав він.

Як передає кореспондент "ДС" з місця подій, зі сцени активісти попросили два чайника, щоб поїти прийшли на Майдан чаєм. При цьому з вуличної урни, як видно по фото, активісти вже спорудили так звану плиту.

Активісти не збираються залишати Майдан та збираються ставити намети та барикади - фото 1

Активісти не збираються залишати Майдан та збираються ставити намети та барикади - фото 2

Зараз на Майдані.Революційні праві сили продовжують Революцію Гідності та об'являють всеукраїнську мобілізацію для боротьби з режимом внутрішньої окупації!

Опубликовано Gromov Igor 20 февраля 2016 г.

Відзначимо, в даний час на Майдані кілька сотень людей - в основному під Стелою, де проходить мітинг. Навколо люди просто ходять, квіти приносять.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя