ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аксьонов скаржиться, що в Криму не помітили запущеного Путіним енергомосту

Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов розкритикував енергетиків, які не можуть скласти актуальні графіки віялових відключень, в результаті чого багато жителів півострова не помітили введення в експлуатацію першої черги енергомосту
Depo.Життя
4 грудня 2015 20:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на FlashСrimea.

"У нас відсоток навантаження після введення енергомосту в порівнянні з мирним часом в жодному населеному пункті не менше 40. Я повинен розуміти це так: 40% - це 10 годин на добу, при тому що не працюють промислові підприємства і будівництва. Не можу зрозуміти, знову та сама пісня. Графіки скласти не можуть, графіки не витримуються. У нас що немає розумних людей в енергетиці, які зможуть справедливо розподілити цю електроенергію?" - Заявив Аксьонов.

За його словами, жителі півострова скаржаться йому, що графіки подачі електроенергії не змінилися з моменту введення енергомосту. Крім того, кримчани стверджують, що електроенергію в деякі будинки подається постійно, тоді як в інші не подається з моменту початку енергокризи.

"Які ще каральні заходи вжити? Зі співробітниками енергокомпаній відправляти ще співробітників ФСБ і МВС з наручниками? Людина, у якої зараз немає світла, вважає винним Аксьонова. Я вже за все крайній, діватися нікуди. Але ми очікуємо союзників - розумних людей, які працюють у цій сфері", - додав він. 

Нагадаємо, що через підрив ліній електропередач окупований з 21 листопада Крим залишається без електроенергії.

Ввечері 2 грудня в окупований Крим несподівано прибув президент Росії Володимир Путін, який запустив першу нитку енергомосту Кубань-Крим.