Аксьонов несподівано "підняв" вартість дороги від Керченського мосту в 1,5 раза

Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов назвав вартість будівництва швидкісної автотраси "Таврида" в Криму, яка несподівано виросла на 43 млрд рублів - з 85 млрд до 128 млрд
Depo.Життя
21 червня 2016 06:53
ФОТО: depo.ua

В інтерв'ю "РИА-Новости" він уточнив, що дорога буде побудована за бюджетні гроші і повинна повністю відкритися разом з запуском Кримського мосту - в кінці 2018 року, передає depo.ua.

"Підрядники будівництва відомі, не багато компаній, які здатні за два роки побудувати дорогу і освоїти 128 мільярдів рублів. Проект - в стадії розробки", - сказав Аксьонов.

При цьому, нагадує "Газета.Ru", ще на початку березня Аксьонов говорив про те, що "дорога "Таврида" від Керчі до міста Севастополя в 4 смуги буде коштувати десь 85 млрд рублів".

У свою чергу, російський опозиційний політик Олексій Навальний зазначив, що підконтрольна влада Криму могла б назвати і 821 мільярдів рублів.

"Ну а що? Це ж ого-го, будівництво дороги. Мало де в світі будують дороги. Мало компаній здатні побудувати дорогу і освоїти мільярди. Унікальна споруда. Буде прокладено не де-небудь, а по землі. Виклик всесвітній інженерній думці. Санкції знову ж: авіаносці Обами перекриють поставки арматури і щебеню, що тоді робити? Очевидно, що така дорога може скільки завгодно взагалі коштувати", - іронізує Навальний.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя