Ахеджакова розповіла, як живеться "ворогам народу" на Росії

Відома радянська акторка Лія Ахеджакова прокоментувала сучасне життя на Росії
Ахеджакова розповіла, як живеться "ворогам народу" на Росії
Ахеджакова розповіла, як живеться "ворогам народу" на Росії

77-річна артистка порівняла ситуацію на сучасній Росії з 1937 роком, коли в СРСР розстрілювали усіх незгодних із режимом. Лія Ахеджакова дала інтерв'ю "Медузі", передає depo.ua.

Актриса поскаржилася на постійні провокації, які з'являються всюди: в інтернеті, на телебаченні, в пресі. Вона розповіла, що в неї нема акаунтів у соцмережах, де постійно розповсюджується брехня від її імені.

Щоправда Ахеджакова підтвердила негативне ставлення до нещодавно прийнятого на Росії "пакету Ярової".

"Це правда щось небачене, нечуване і професійно потворне. За неінформування раніше розстрілювали. Гумільова, нашого великого поета. Ось я чекаю, коли ми прийдемо до цього. Зараз поки рік у в'язниці; виходить, стукацтво - вже якась благородна справа.

Ваше покоління, напевно, в школі вже не вчило про роль особистості в історії. Але я помічаю, що особистість - і зі знаком мінус, і зі знаком плюс - впливає на історію. В даному випадку ця дама вписується своєю особистістю в те, що історія повернула в іншу - погану - історію", - зазначила артистка.

Також вона зізналася, що часом їй стає страшно за своє життя через те, що вона є своєрідним "ворогом народу" на Росії.

"Часом страшно, але це не той страх, коли в під'їзді раптом нападуть. Хоча навіть не страх, а сказ, коли мене, наприклад, розводять по телефону. Такий чудовий чоловічий голос каже: будь ласка, Лія Меджидовна, ми вам пропонуємо 10 тисяч доларів за участь у флешмобі на підтримку Рамзана Кадирова", - каже Ахеджакова.

Вкотре артистка розповіла про те, що не просила ні в кого вибачення, як пишуть ЗМІ, адже нічого не робила людству, за що можна було б перепрошувати (йдеться про флешмоби, в яких Лія Ахеджакова ніби тримає папірець, на якому написані різні слогани, - ред.).

Актриса констатувала, що зараз на Росії стало дуже багато провокаторів.

"Провокаторів розвелося як тарганів - це спосіб заробітку; наприклад, облити зеленкою, закидати яйцями, зірвати виставу, на концерті Макаревича розпорошити газ, розкидати листівки з образливими текстами. А ці пранкери, які на федеральних каналах хваляться своїми провокаціями, а студія аплодує їм. думаю, що у випадку з ними є якісь ляльководи, але хто саме, я не знаю ", - резюмувала Ахеджакова.

Від подібних ігор страждають прості люди, на думку акторки.

"Зараз йде якась облава - я, наприклад, ні одну хвилину не вірю в корупційну складову в справі (губернатора Кіровської області. - ред.) Микити Білих. Я пам'ятаю, що в 1937 році спочатку ті, хто ініціювали облави, командували країною, а потім їх розстрілювали вже ті, хто безпосередньо робив облави", - скзала вона.

"Одні негідники душать інших негідників, у них йде змагання - хто ефективніше буде тиснути суперника, той і нагорі. Але це не означає, що того, хто вилізе, не придавить. Це рулетка, а ставка там життя", - додала актриса.

"Найбільше страждає населення: збільшуються податки, тріщить бюджет по швах. Мені здається, це полювання на відьом дуже небезпечне. Можливо, звичайно, переловлять всіх корупціонерів, а, може бути, буде новий 37-й", - резюмувала вона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя