Ахеджакова розповіла, як живеться "ворогам народу" на Росії

Відома радянська акторка Лія Ахеджакова прокоментувала сучасне життя на Росії
Depo.Життя
4 липня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua
Ахеджакова розповіла, як живеться "ворогам народу" на Росії
Ахеджакова розповіла, як живеться "ворогам народу" на Росії

77-річна артистка порівняла ситуацію на сучасній Росії з 1937 роком, коли в СРСР розстрілювали усіх незгодних із режимом. Лія Ахеджакова дала інтерв'ю "Медузі", передає depo.ua.

Актриса поскаржилася на постійні провокації, які з'являються всюди: в інтернеті, на телебаченні, в пресі. Вона розповіла, що в неї нема акаунтів у соцмережах, де постійно розповсюджується брехня від її імені.

Щоправда Ахеджакова підтвердила негативне ставлення до нещодавно прийнятого на Росії "пакету Ярової".

"Це правда щось небачене, нечуване і професійно потворне. За неінформування раніше розстрілювали. Гумільова, нашого великого поета. Ось я чекаю, коли ми прийдемо до цього. Зараз поки рік у в'язниці; виходить, стукацтво - вже якась благородна справа.

Ваше покоління, напевно, в школі вже не вчило про роль особистості в історії. Але я помічаю, що особистість - і зі знаком мінус, і зі знаком плюс - впливає на історію. В даному випадку ця дама вписується своєю особистістю в те, що історія повернула в іншу - погану - історію", - зазначила артистка.

Також вона зізналася, що часом їй стає страшно за своє життя через те, що вона є своєрідним "ворогом народу" на Росії.

"Часом страшно, але це не той страх, коли в під'їзді раптом нападуть. Хоча навіть не страх, а сказ, коли мене, наприклад, розводять по телефону. Такий чудовий чоловічий голос каже: будь ласка, Лія Меджидовна, ми вам пропонуємо 10 тисяч доларів за участь у флешмобі на підтримку Рамзана Кадирова", - каже Ахеджакова.

Вкотре артистка розповіла про те, що не просила ні в кого вибачення, як пишуть ЗМІ, адже нічого не робила людству, за що можна було б перепрошувати (йдеться про флешмоби, в яких Лія Ахеджакова ніби тримає папірець, на якому написані різні слогани, - ред.).

Актриса констатувала, що зараз на Росії стало дуже багато провокаторів.

"Провокаторів розвелося як тарганів - це спосіб заробітку; наприклад, облити зеленкою, закидати яйцями, зірвати виставу, на концерті Макаревича розпорошити газ, розкидати листівки з образливими текстами. А ці пранкери, які на федеральних каналах хваляться своїми провокаціями, а студія аплодує їм. думаю, що у випадку з ними є якісь ляльководи, але хто саме, я не знаю ", - резюмувала Ахеджакова.

Від подібних ігор страждають прості люди, на думку акторки.

"Зараз йде якась облава - я, наприклад, ні одну хвилину не вірю в корупційну складову в справі (губернатора Кіровської області. - ред.) Микити Білих. Я пам'ятаю, що в 1937 році спочатку ті, хто ініціювали облави, командували країною, а потім їх розстрілювали вже ті, хто безпосередньо робив облави", - скзала вона.

"Одні негідники душать інших негідників, у них йде змагання - хто ефективніше буде тиснути суперника, той і нагорі. Але це не означає, що того, хто вилізе, не придавить. Це рулетка, а ставка там життя", - додала актриса.

"Найбільше страждає населення: збільшуються податки, тріщить бюджет по швах. Мені здається, це полювання на відьом дуже небезпечне. Можливо, звичайно, переловлять всіх корупціонерів, а, може бути, буде новий 37-й", - резюмувала вона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя