Агрохолдинг Ахметова і Новинського продав активи у Криму

Донецький агрохолдинг HarvEast продав активи в Криму у зв'язку з високими ризиками землеробства на півострові і труднощами управління компанією в умовах російської окупації
Depo.Життя
11 квітня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба холдингу з посиланням на генерального директора Дмитра Скорнякова, передає depo.ua.

"Рішення продати активи HarvEast на півострові було прийнято ще в 2013 році у зв'язку з тим, що дана територія відноситься до високоризикової зони землеробства через малу кількість опадів. Однак угода закрита тільки зараз. Останнім часом ефективно управляти активом було практично неможливо через ситуацію, що склалася", - цитує Скорнякова прес-служба.

Згідно з повідомленням, в Криму у HarvEast було близько 20 тис. га землі. Основні культури, що вирощуються там – це пшениця і соняшник. Частка врожаю з кримських активів компанії становила 10% від загального обсягу. HarvEast не розголошує суму і інші параметри угоди.

HarvEast Holding створено у 2011 році на базі сільськогосподарських активів Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча. Основні напрями діяльності холдингу: рослинництво і молочне тваринництво. Загальний банк оброблюваної землі знаходиться в Донецькій області і становить 97 тис. га, поголів'я великої рогатої худоби — 7,4 тис. голів. Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ Ріната Ахметова і група "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя