Agostino Iacurci прикрасив дев’ятиповерхівку Києва своїм муралом

Всесвітньо відомий італійський художник Agostino Iacurci щойно завершив створення масштабної фрески у Києві у рамках фестивалю Mural Social Club
Depo.Життя
15 липня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

Назва твору –  Water, please (Полийте, будь ласка). Побачити новий витвір мистецтва можна за адресою проспект Правди, 64.

Київський мурал художника є частиною серії "Натюрморти". Робота зображує класичний кімнатний натюрморт трансформований у гіпертрофовану урбаністичну реальність. 

"На створення цього муралу мене надихнув блог "Інша Україна", де описані несподівані та  нестереотипні елементи культури та природи України. Наприклад, флора країни, яка нараховує тисячі представників з усіх континентів світу, що здатні адаптуватися до різних кліматичних зон, різної території", – пояснює Agostino.  

Agostino Iacurci прикрасив дев’ятиповерхівку Києва своїм муралом  - фото 1

Agostino Iacurci народився у 1986 році у Фоджа, зараз художник живе та працює у Римі. У своїх роботах синтетичних форм та яскравих кольорів, за допомогою унікальної мови, він здатен управляти декількома шарами інтерпретації. Завдяки такому підходу автор створює роботи, що межують між невинністю та штучності, спокоєм та катастрофою, у магнітній напруженності, що є ключем до самого нашого існування.  

Agostino Iacurci прикрасив дев’ятиповерхівку Києва своїм муралом  - фото 2

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня по 30 серпня проходить в Україні. У рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Agostino Iacurci та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій та волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя