Аеропорт Риги виправив Kiev на Kyiv і Lvov на Lviv

Аеропорт латвійської столиці Риги відтепер вживатиме назви українських міст Київ та Львів відповідно до української транслітерації

Про це заявили у посольстві України в Латвії, передає Depo.ua.

"Від сьогодні сотні пасажирів балтійського авіахабу Riga International Airport зможуть без проблем дістатися #KyivNotKiev та #LvivNotLvov. #CorrectUA крок за кроком підкорює країни Балтії!", - йдеться у повідомленні посольства на Facebook.

Слід зазначити, що аеропорт Риги є найбільшим серед країн Балтії. Він також є транспортним хабом для латвійської авіакомпанії Air Baltic.

Нагадаємо, Віденський аеропорт, що в Австрії, також замінив назву міста Київ у латинській транскрипції з російського варіанту Kiev на український - Kyiv.

13 травня Мюнхенський аеропорт першим у ФРН виправив Kiev на Kyiv.

Головний міжнародний аеропорт Фінляндії також почав використовувати назву Києва латиницею відповідно до української транслітерації.

Довідка: У жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ - #KyivNotKiev.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна