Адвокату "діамантового прокурора" Козаченку спалили дім

Адвокат колишнього начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Володимира Шапакіна Сергій Козаченко заявляє про підпал його заміського будинку
Depo.Життя
10 серпня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Вночі був спалений дотла мій заміський будинок, на подвір'ї якого раніше був вчинений замах на моє життя за допомогою бойових гранат", – заявив Козаченко.

Адвокату "діамантового прокурора" Козаченку спалили дім - фото 1

Адвокат нагадав, що 12 липня також обстріляли автомобіль, яким користувалася його дружина.

Адвокату "діамантового прокурора" Козаченку спалили дім - фото 2

"Напередодні скоєння останніх двох злочинів я неодноразово як письмово, так і усно звертався до СБУ з вимогою забезпечити охорону майна", – зазначив він.

Адвокату "діамантового прокурора" Козаченку спалили дім - фото 3

27 липня Козаченко подав до Генеральної прокуратури заяву про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом невжиття достатніх заходів безпеки з охорони майна Службою безпеки України, що спричинило тяжкі наслідки - ст.380 КК України.

"Ця заява по теперішній час по суті не розглянута", – обурюється він.

"Також нещодавно з відповідними заявами про активізацію досудоворго розслідування я звертався до президента та прем’єр-міністра України", – зазначив Козаченко.

На його думку, "скоєння злочинів у процесі здійснення заходів безпеки Службою безпеки України свідчить про абсолютну впевненість злочинців у їхній безкарності та надійну інформованість про фактичну відсутність заходів безпеки з охорони майна".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя