Адвокати родини Ноздровських назвали розслідування поліції показухою

Родині Ноздровських не потрібна підставна призначена особа, а потрібні реальні вбивці Ірини Ноздровської

Про це під час прес-конференції заявили адвокати родини Ноздровських, передає Depo.ua.

"Ми не виправдовуємо Россошанського, ми не кажемо, що він не причетний, але ми хочемо бачити докази слідства – що він причетний", – заявив адвокат Олександр Панченко, відповідаючи на запитання журналістів.

"Розумієте, всі правоохоронці кажуть про те, що ми вимагали швидкого розслідування… Але ми вимагали швидкого, об'єктивного, повного і справедливого розслідування. Нам не потрібна особа, і Насті (дочка вбитої Ірини Ноздровської, – ред.) вона не потрібна. Ми зацікавлені в тому, щоб знайшли реального вбивцю, а не в тому, щоб хтось вислужився і показав по телеканалах, що він швидко і добре спрацював і давайте нагородимо за це правоохоронців. Треба розслідувати так, щоб усім було зрозуміло, що це дійсно є ті особи, які вчинили цей злочин. Нам не потрібна підставна призначена особа. Нам потрібен вбивця її матері", – доповнила відповідь колеги адвокат Таміла Ульянова.

На уточнююче запитання, чому адвокати не вірять у версію слідства, інший адвокат Анатолій Худяков заявив:

"Саме відношення Юрія Россошанського до підозри. Те, як він говорить і те, які він свідчення давав і у якій формі у нас дуже сильно викликає сумніви. Тому що люди, які вчиняють жорстокі дії, позбавляють людину життя – вони ведуть себе якось трішки по-іншому. Россошанський сказав, що він згідний з підозрою, але він просить його на 60 діб не застосовувати запобіжний захід, посилаючись на те, що він ветеран праці і переживає за дітей та за внуків. Тобто, складається враження, що особа взяла на себе певні зобов'язання, але вона не розуміла, що призначення запобіжного заходу пов'язане з ізоляцією від суспільства. Тому ми на це дуже звернули увагу. Можливо, ми помиляємось".

Нагадаємо, 8 січня поліція офіційно оголосила підозру у вбивстві Юрію Россошанському - батькові Дмитра Россошанського, який сидить за збиття на смерть сестри Ірини Ноздровської. Однак адвокати і родичі Ноздровської мають сумніви у тому, що саме він - реальний виконавець злочину.

Дружина підозрюваного показала записку Россошанського-старшого, в якій він стверджує, що вбивство могли замовити неназвані депутати, про гроші яких начебто багато знала Ноздровська.

9 січня суд Києва відправив Россошанського в СІЗО на 60 діб.

10 січня поліція прозвітувала про розслідування справи про вбивство правозахисниці.

11 січня було оприлюднено записку, яку Юрій Россошанський, підозрюваний у вбивстві юристки Ірини Ноздровської, написав після затримання. У ній він побічно зізнається у скоєнні злочину.

Довідка: Тіло юристки Ірини Ноздровської знайшли 1 січня у Вишгородському районі Київської області. Загиблій неодноразово погрожували родичі племінника голови суду Вишгородського району Дмитра Россошанського, який у 2015 році на смерть збив на авто її сестру, адже саме Ірина Ноздровська добилася ув'язнення винуватця ДТП.

Вже 1 січня поліція допитала колишнього нареченого вбитої Віталія Сергєєва та ще близько 50 свідків та замовила кілька експертиз, які згодом виявили, що Ноздровська померла від ножових поранень в шию.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #вбивство