Адвокат: У Афанасьєва зараження крові, проте його не лікують

Українець Геннадій Афанасьєв, засуджений на сім років колонії суворого режиму у справі Сенцова-Кольченка, хворий на зараження крові. При цьому його не лікують
Depo.Життя
15 лютого 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат Олександр Попков розповів Радіо Свобода, повідомляє depo.ua.

Сам Афанасьєв припускає, що він заразився, коли його етапували в колонію в Сиктивкарі. "Він довго їхав, не було жодних умов прийняти душ, було холодно, брудно, білизну не видавали", – пояснює Попков.

За його словами, через хворобу Афанасьєва направили в лікарню, проте лікарі "нічого не робили і відправили його назад". Адвокат зазначив, що його підзахисному не видають необхідні ліки.

Афанасьєву посилили умови відбування покарання переведенням у камеру тюремного типу після того, як під час обшуку в колонії у нього знайшли SIM-карту. При цьому сам Афанасьєв стверджує, що її підкинули співробітники виправної установи.

Геннадій Афанасьєв є фігурантом сфабрикованої ФСБ справи Сенцова-Кольченка, відомого також як справа "кримських терористів". До засуджених застосовувалися тортури. Російський правозахисний центр "Меморіал" визнав Афанасьєва, Сенцова і Кольченка політичними в'язнями.

Раніше повідомлялося, що Афанасьева перевели з колонії в Сиктивкарі в одиночну камеру тюремного типу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя