Між адвокатами Савченко стався розкол

Адвокат Микола Полозов попросив не асоціювати його з іншим адвокатом нардепа Надії Савченко Марком Фейгіним
Depo.Життя
8 червня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це Полозов написав на своїй сторінці у соцмережі "Твітер", передає depo.ua.

"З адвокатом Новіковим я і Фейгін не працюємо з грудня минулого року. Була домовленість з Надією, до кінця справи про це не говорити. Тепер можна.
Просився в справу, його взяли в команду. В якийсь момент, порушуючи домовленості, перестав працювати в команді. Став вести свою гру. Так званий "закон Савченко" просував саме він, всупереч нашій домовленості про невтручання в українську політику і законотворчість.

Зараз він намагається нав'язати Україні закон про присяжних засідателів. Це в той час, як в РФ знищують цей інститут як такий.

Про його демарш відразу стало відомо владі РФ. Пропагандистам дали команду робити міф "тільки один працює, решта піаряться".

Звільнення Надії - робота великої команди, велика частина роботи якої була зроблена в Україні і за межами РФ. Адвокати в РФ повинні займатися захистом осіб в РФ і на територіях, контрольованих владою РФ, а не втручатися у внутрішні справи України.

Тому прошу не асоціювати мене і мого колегу Марка Фейгіна з адвокатом Новіковим. Бог знає, що він ще наговорить і зробить", - написав Полозов.

Нагадаємо, адвокати Ілля Новіков, Марк Фейгін і Микола Полозов, які захищали в російському суді Надію Савченко, розійшлися у позиціях щодо її заяви про готовність безпосередньо вести переговори з ватажками "ДНР" та "ЛНР".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя