Адвокат Рубана заявляє, що той хотів визнати провину заради обміну, але "не встиг"

Керівник "Офіцерськького корпусу" Володимир Рубан хотів піти на угоду зі слідством для обміну з бойовиками

Про це повідомив його адвокат Валентин Рибін, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Ми 27 липня надали відповідну заяву прокуратурі про те, що ми готові ініціювати процес щодо угоди про визнання провини", – розповів захисник.

Він стверджує, що Рубан "формально був готовий визнати свою провину, головною метою ставлячи повернення в Україну військовослужбовців України".

"Я з самого початку говорив про те, що "ДНР" готова запропонувати двох військовослужбовців збройних сил України в обмін на Володимира Рубана", – зазначив Рибін.

Це нібито двоє українських військових, які перебувають у полоні бойовиків з часів так званого Іловайського казана, тобто боїв за Іловайськ у 2014 році.

Однак, за словами захисника, наступного робочого дня після подачі заяви до прокуратури, до них найдійшло доручення про закінчення досудового розслідування. Тобто наразі справа перебуває на етапі ознайомлення з матеріалами, угоду укласти неможливо.

"Тобто ми вже йдемо в суд і там в суді вже будемо розглядати це провадження (за обвинуваченням Рубана на нардепа Надії Савченко – УП)", – уточник Рибін.

Водночас, він наголосив, що в суді Рубан вже не буде визнавати провину.

"У мене є достатньо матеріалів… Якщо так себе веде орган досудового слідства та влада, значить, ми будемо домагатися виправдального вироку", – сказав адвокат.

Нагадаємо, СБУ та ГПУ завершили слідство у справі народного депутата Надії Савченко та Володимира Рубана, яких звинувачують у підготовці теракту та спробі повалення державної влади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна