Адвокат розповів, що Бекірова перевели до медчастини СІЗО лише "для галочки"

Пребування СІЗО кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого російські силовики затримали в Криму за нібито незаконне зберігання боєприпасів і вибухівки, шкодить його здоров'ю
 

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов у Facebook, передає Depo.ua.

Адвокат повідомив, що 22 березня він відвідав Бекірова в медчастині СІЗО Сімферополя.

"Зараз Едема перевели в медчастину СІЗО. Багато хто думає це лікарня. Ні. Камера побільше, і він може частіше бачити фельдшера і їжа трохи краща... все", - написав Курбедінов.

Натомість він наголосив, що в СІЗО не проводиться обов'язкова для Бекірова щомісячна процедура, пов'язана з його серцем і операцією на серці.

"Під наглядом лікарів він потребує медикаментозної підтримки... Ті меддовідки, що Едем отримав під час перебування в СІЗО - не містять об'єктивних результатів і реального діагнозу! Кожен день завдає непоправної шкоди здоров'ю і є ризиком для життя!", - написав адвокат.

Нагадаємо, цього тижня кримськотатарського активіста Едема Бекірова перевели у медчастину СІЗО Сімферополя. Напередодні адвокат політв'язня повідомив про погіршення стану здоров'я Бекірова, а також про те, що співробітники СІЗО на це не реагують.

Зокрема, адвокат Іслям Веліляєв після відвідування в СІЗО Сімферополя Бекірова 18 березня заявив, що стан політв'язня поганий. Політв'язень заявив, що якщо його не переведуть у медчастину СІЗО, він збирається оголосити голодування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна