Адвокат розповів про план Савченко після вироку

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко не відмовилась від намірів продовжити сухе голодування після вироку російського суду
Depo.Життя
15 березня 2016 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат українки Ілля Новіков в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Надія почуває себе не дуже добре, хоча і краще, ніж на минулому тижні. Ви знаєте, що вона припинила сухе голодування, але в неї був план, принаймні з того, що вона казала, повернутися до сухого голодування після вироку. Я не чув, щоб вона від цього плану відмовилась. Тому ми не повинні вважати, що в нас все гаразд, що вона без проблем доживе до звільнення. Ні. Такого немає, ми повинні кожного дня щось робити для неї, для її звільнення", - сказав Ілля Новіков. 

Нагадаємо, 9 березня Савченко сказала своє останнє слово у Донецькому суді Ростовської області, але вирок відклали на 21-22 березня. Тому Савченко оголосила сухе голодування.

Наступного дня адвокат Савченко Марк Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав українку припинити голодування і обіцяв посаду в урядіПісля цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист президента - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли. Згодом відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя