Адвокат розповів про план Савченко після вироку

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко не відмовилась від намірів продовжити сухе голодування після вироку російського суду

Про це повідомив адвокат українки Ілля Новіков в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Надія почуває себе не дуже добре, хоча і краще, ніж на минулому тижні. Ви знаєте, що вона припинила сухе голодування, але в неї був план, принаймні з того, що вона казала, повернутися до сухого голодування після вироку. Я не чув, щоб вона від цього плану відмовилась. Тому ми не повинні вважати, що в нас все гаразд, що вона без проблем доживе до звільнення. Ні. Такого немає, ми повинні кожного дня щось робити для неї, для її звільнення", - сказав Ілля Новіков. 

Нагадаємо, 9 березня Савченко сказала своє останнє слово у Донецькому суді Ростовської області, але вирок відклали на 21-22 березня. Тому Савченко оголосила сухе голодування.

Наступного дня адвокат Савченко Марк Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав українку припинити голодування і обіцяв посаду в урядіПісля цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист президента - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли. Згодом відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя