Адвокат не радить Афанасьєву їхати до рідного Криму

Адвокат Геннадія Афанасьєва Олександр Попков не рекомендує своєму колишньому підзахисному відвідувати Росію, попри помилування російського президента Володимира Путіна
Depo.Життя
15 червня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

За словами Попкова, це небезпечно через особисте ставлення до Афанасьєва представників ФСБ Росії, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"З урахуванням його взаємин із Федеральною службою безпеки, я б йому не рекомендував поки з’являтися у Росії. Це може загрожувати особистій безпеці. Є багато людей, співробітників, які злі на нього за те, що він зробив на суді, і ми це бачили у процесі ув’язнення. Тут перетинаються державні інтереси, наших правоохоронців, силовиків і особисті інтереси. Коли опер "вибиває" свідчення з людини, а потім ця людина відмовляється (від свідчень – ред.) у суді, то, звичайно, особиста неприязнь простежується", – сказав Попков.

Він також зазначив, що "за фактичної влади Російської Федерації над Кримом", Геннадію небажано повертатися і на рідний півострів.

Нагадаємо, 14 червня в Україну повернулися незаконно утримувані в російських в'язницях Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко. Обмін відбувся за формулою два на два. Замість українців на Росію  з Одеси були відправлені фігуранти справ за так званою "Бессарабською народною республікою" Олена Гліщинська і Віталій Діденко. Президент Порошенко підписав указ про помилування Діденка

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя