Адвокат назвав ще трьох українських політв'язнів Росії

У російських в'язницях незаконно утримуються ще троє громадян України, про яких не було відомо раніше: Віктор Скобликов з Миколаєва, Григорій Ларіонов і Владислав Бурлак із Харкова
Depo.Життя
23 березня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив у "Фейсбуці" адвокат Дмитро Сотников, передає depo.uа.

"Ці люди були засуджені у Криму, до "Кримської Весни". Прийняти громадянства Росії вони відмовилися. Порушуючи міжнародні принципи правосуддя Росія "привела їх вироки відповідно до КК РФ", кажучи не ангажованою мовою, засудила вдруге за злочини, за якими щодо них вже був український вирок, і направила їх для відбуття покарання на "континент", - написав він.

Сотников додав, що російська влада також відмовила засудженим у звільненні за оголошеною в Україні амністією, заявивши, що "у них тепер нові вироки - вони засуджені в РФ і мають підкорятися її законам, а не законам України".

Адвокат також розповів про лист від засудженого "за найманство й екстремізм" громадянина Росії Олександра Разумова, який брав участь у Революції гідності й знаходився у "Правому секторі". У своєму листі до Президента України він попросив надати йому громадянство. Звернення Разумова передано у консульство України.

А вот теперь я хочу рассказать вам о трех неизвестных украинцах в ИК-5 и одном русьском ПС.Их истории очень похожи. Эт...

Опубліковано Дмитрієм Сотниковим 23 березень 2016 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя