Адвокат Корбана буде судитись з ГПУ через наклеп

Адвокат лідера "УКРОП" Геннадія Корбана Оксана Томчук наголошує, що наведені слідством у справі Корбана докази сфальсифіковані, в тому числі і запис її власної розмови
Depo.Життя
30 грудня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат заявила в ефірі телеканалу NewsOne, повідомляє depo.ua.

Томчук прокоментувала запис нібито своєї розмови з Андрієм Денисенком, оприлюднений сьогодні на брифінгу ГПУ.

"Подібної розмови ніколи не було. Мова ніби йде про прослуховування річної давнини, начебто я говорю про заступника міністра. Можливо, це нарізка", - прокоментувала Томчук.

Також вона зауважила, що докази, оприлюднені вчора слідством, сфальсифіковані.

"Подібних доказів не існує. Бухгалтерія у Корбана ніколи не вилучалась. Доказом є протоколи обшуку, а тут незрозуміле відео. У нас на руках є протоколи обшуків Корбана, Філатова, батьків Корбана  -  подібні документи не вилучались", - акцентувала Томчук.

Адвокат додала, що збирається позиватися проти ГПУ щодо захисту своєї честі, гідності  та ділової репутації, а також вимагатиме спростування недостовірної інформації. "Але це так... виключно, щоб не втратити кваліфікацію. Знаєте, підрозм`ятися", - сказала захисник Корбана.

Нагадаємо, під час обшуку у помешканні арештованого лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана в Дніпропетровську знайшли "чорну бухгалтерію". Зокрема, у знайдених документах йшлося про "зарплати" народним депутатам. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя