Адвокат: ФСБ тягне час, щоб психологічно зламати Сущенка

Врятувати українського журналіста Романа Сущенка з Росії може тільки міжнародний тиск
Depo.Життя
4 жовтня 2016 09:07
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив адвокат Микола Полозов, передає Depo.ua.

"Для початку треба зрозуміти стан самого Сущенка. По-друге, нюанси, які стосуються його справи, після цього можна буде вибудовувати якусь подальшу тактику. Міжнародний тиск – це єдиний шлях, яким можна врятувати хоч когось з рук Росії. Іншого шляху немає", - заявив він.

За його словами, ФСБ намагається виграти час, щоб психологічно зламати Сущенка.

"Перш за все, ФСБ намагається виграти час для того, щоб психологічно зламати Сущенка для того, щоб він пішов на умови слідства. Якщо буде незалежний адвокат, зробити це буде практично неможливо. Важливо здійснити перший контакт. Необхідно потрапити на територію ізолятора. Я думаю, що буде досить складно", - додав він.

Нагадаємо, паризький кореспондент видання "Укрінформ" Роман Сущенко, який прибув на Росію у приватних справах, був затриманий працівниками ФСБ  30 вересня начебто за шпигунство.

У ФСБ стверджують, що Сущенко на користь ГУР Міноборони України "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність Збройних сил і військ Нацгвардії Росії, що становлять державну таємницю і просочування яких за кордон могло завдати шкоди обороноздатності держави".

В "Укрінформі" заявили, що всі звинувачення "в шпигунстві" на адресу журналіста, можуть розцінюватися лише як ще один зухвалий і неправомірний акт з боку Росії щодо українських громадян.

Згодом стало відомо, що українського журналіста на Росії захищатиме відомий адвокат Марк Фейгін. Зазначимо, що адвокат досі не зміг добитися зустрічі зі своїм  підзахисним у СІЗО Лефортово.