Адель зізналася, що після Grammy ридала всю ніч

Співачка розповіла про інцидент на минулій церемонії вручення нагород музичної премії
Depo.Життя
18 лютого 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Мільйони глядачів по всьому світу не стуляли очей, щоб побачити виступ британської діви Адель на премії Grammy. 27-річна співачка, яка співала однією з останніх, потрапила в неприємну ситуацію на сцені: у розпал номера один з мікрофонів, встановлених на піаніно, впав і став причиною серйозних проблем зі звуком, повідомляє depo.ua з посиланням на super.ru.

"Я знаю, всі відзначили, що я практично перейшла на писк. Насправді мене просто підвели емоції, я не очікувала такого, - ділиться Адель. - Деякі навіть подумали, що це Бібер десь за лаштунками так репетирує. Звичайно, все можна було перевести в жарт, страшного нічого не сталося. Але всю ніч і весь наступний день я ридала. Просто не знаю, як мені тепер виходити на сцену!"

Головною помилкою було, як вважає співачка, стало те, що вона незважаючи на проблему зі звуком, продовжила співати.

"Наступного разу, якщо таке повториться, я буду знати, як діяти. Треба відразу ж припинити співати і виправити проблему, а не мучити себе і своїх слухачів. Коли це все сталося, мої шанувальники завалили соціальні мережі словами підтримки. Вони кажуть, що все одно люблять мене. Раз їх любов залишилася такою ж сильною, я буду робити все, щоб їх більше не розчарувати", - зазначила Адель.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя