Аброськін висварив мешканців Донеччини за гранати "для самооборони"

Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськин розповів про мирних мешканів, які купують та зберігають боєприпаси
Depo.Життя
20 січня 2016 22:06
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Дами в зоні АТО для "самооборони" воліють ... гранати.
За вчорашню добу, 19 січня, співробітники поліції Донеччини задокументували 7 фактів вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів. Вражає таке безвідповідальне ставлення наших людей до своєї, насамперед, життя.
Аброськін пожалівся на мирних жителів, які купують гранати "для самооборони" - фото 1

Наведу два випадки. Селище Новгородське, Дзержинський міська рада, у чоловіка в квартирі житлового будинку вилучили 3 гранати РГД 5, пістолет. За його словами, придбав "для самозахисту".
Аброськін пожалівся на мирних жителів, які купують гранати "для самооборони" - фото 2

Не відстають від чоловіка і наші жінки. У місцевої мешканки Авдіївки, знову ж таки в квартирі багатоповерхового будинку, вилучили гранату Ф1. Для довідки про гранаті Ф1 - кількість осколків до 300 штук, розрахунковий радіус ураження: осколками - 50-40 м; ударною хвилею - менше 0,5 м.
Аброськін пожалівся на мирних жителів, які купують гранати "для самооборони" - фото 3

Всього ж за 20 днів січня на території Донецької області зареєстровано 72 факти, пов'язаних з незаконним обігом зброї, боєприпасів і вибухових речовин, з них фактичних вилучень - 60. Вилучено 4 автомата; 4 пістолета; 14 гранатометів; 98 гранат; 2030 кг вибухових речовин; 16290 одиниць боєприпасів; 130 одиниць інших боєприпасів (міни, снаряди, що детонують пристрою). Ось такі часи ...", - написав Аброськін. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя