90% київських доріг очистили від снігу, - КМДА

Комунальні служби міста розчистили 90% доріг
Depo.Життя
8 січня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив на брифінгу заступника голови КМДА Петро Пантелєєв, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Зараз, на 17 годин, ми маємо 90% по очищенню доріг. Тобто дороги фактично очищені", - повідомив він.

У той же час перший заступник генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор" Ігор Баранов заявив, що протягом 8 січня київські дороги очищали 260 автомобілів.

"Сьогодні за добу працювало 260 автомобілів і 324 людини - це 46 бригад, які вручну очищали зупинки громадського транспорту, наземні пішохідні переходи. Солі ми використали за добу 2500 тонн піско-соляної (суміші, - ред.) - 1500 тонн", - зазначив він.

Заступник директора департаменту - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук заявив, що, крім "Київавтодору", до очищення снігу залучено, зокрема, техніка "Київпастрансу" та "Київзеленбуду".

"Крім "Автодору" в системі працює "Пастранс" ("Київпастранс", - ред.), департамент житлово-комунального господарства, у якому задіяно 184 одиниць техніки та 4800 осіб. Крім цього, "Київзеленбуд" -  55 одиниць техніки, 565 чоловік особового складу", - заявив він.

За словами заступника голови КМДА Петро Пантелєєв, техніка працюватиме і вночі з 8 на 9 січня.

"Техніка буде працювати всю ніч. Завдання на ранок - другорядні. Всі дороги, які пристосовані для руху автомобілів, повинні бути розчищені. Техніка є", - зазначив він.

Разом з тим, заявив, що під час прибирання снігу в столиці дві одиниці спецтехніки вийшли з ладу.

"У нас всього дві машини вийшли з ладу під час снігопаду. Це абсолютно не впливає на загальний результат", - повідомив заступник голови КМДА.

Петро Пантелєєв підкреслив, що завтра, 9 січня, для комунальників завданням буде прибирання снігу на тротуарах.

"Що є для нас метою на завтра - це пішохідні зони, це тротуари, це місця з інтенсивним рухом людей", - заявив він.

У той же час, як повідомив заступник голови КМДА, 9 січня для всіх комунальних служб буде робочим днем.

"Тому завтра оголошено робочим днем для всіх комунальних служб, в тому числі і двірників, і всі будуть працювати на своїх підлеглих територіях. Водночас інспекція з благоустрою буде працювати з балансоутримувачами будівель", - заявив Петро Пантелєєв.

Також, за його словами, станом на 8 січня, в Києві складено 140 протоколів за несвоєчасне прибирання снігу.

"Вже на сьогодні 145 протоколів складено, це вже близько 200 тис грн штрафів за невчасно прибраний сніг. І ця робота буде продовжуватися", - заявив він.