7 речей, що надихнуть працювати після новорічних свят

Хоча новорічні канікули давно позаду, деякі з нас морально так і не повернулися до робочих буднів
Depo.Життя
18 січня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
7 речей, що надихнуть працювати після новорічних свят
7 речей, що надихнуть працювати після новорічних свят

Всім, хто замість робити справи воліє замріяно дивитися у вікно і згадувати про давно минулий відпочинок, психологи радять додати реальності позитивних емоцій. 

Depo.ua зробив підбірку стильних речей, які здатні надихнути на продуктивну працю. 

1. Блокнот-мотиватор

Нудні щоденники-органайзери наразі не в тренді. Купа однакових пролінованих сторінок натякають, що і дні будуть однаковими і безбарвними. Як альтернатива - "Блокнот для дела" від компанії Kyiv Style. Всередині - не лише чисті аркуші для писанини, але і картинки для роздумів та посмішок. "Вмонтовані" сторінки для чорного списку, списку побажань, ділових розрахунків та підведення підсумків. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 1

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 2

2. Кружка-органайзер

Не розслаблятися за ранковою чи то обідньою кавою допоможе кружка-органайзер, на якій можна писати плани на день чи тиждень. Навіть під час бесіди з колегами про вихідні, подарунки і мороз чашка буде нагадувати про справи і надихати мозок вигадувати ефективні способи досягнути мети. В комплекті до забавного гаджету йде спеціальний олівець та "ганчірка", що допоможе легко позбавитися від вже застарілих планів і звільнити місце для нових. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 3

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 4

3. Оригінальний магнітний календар

Календар з магнітів під назвою "Патріотичний" нагадує, що саме ви - авто свого життя. Яскраві магнитики покращують настрій навіть у найзавантаженіший робочий день. До того ж, у власника є можливість скоригувати календар під себе - крім позначок місяців та днів тижня у комплект входить 20 спеціальних магнітиків, за допомогою яких можна окреслити вечірки, дні народження, дедлайни, романтичні та спортивні події. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 5

4. Тримателі для записок "Дорожні фішки"

Коли всі завдання на сьогодні і завтра, а разом з ними і номера телефонів клієнтів чи партнерів записані на папірцях і складені купкою, в очі впадає лише верхня записка. Про інші ж можна забути. Ну, принаймні на кілька днів. З цим набором тримателів так не вийде. У кожної записки - своя місцина, і кожна - на видноті. Впорався з завданням - позбавився записки і похвалив себе. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 6

5. "Пісочний" годинник з рудою

Пісочний годинник - взагалі непогане рішення для прокрастинаторів. Адже "тікання" годинника комп'ютерного багато хто ігнорує аж до момента отримання зауваження від керівництва. А незвичний аксесуар з минулого все-таки звертає на себе увагу і непогано структурує час. Дивишся на останні піщинку, що падає долі, і розумієш: година позаду, а ти нічого не встиг. 

Дизайнери цього годинника вирішили зробити відчуття втраченого часу менш стресовим. У нижній частині виробу руда створює вельми цікаві кристали, кожного разу - різні. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 7

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 8

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 9

6. Вазон на столі

Лікарі вперто радять замостити вільне місце на робочому столі вазонами з симпатичними рослинами. Адже ті і повітря киснем збагачують, і настрій піднімають. Втім, заводити повноцінний вазон наважуються не всі. Як альтернатива - невеличкі трав'янчики. Ви купуєте невеличку ємність з землею і починаєте її поливати. А з часом з'являються зелені паростки. А з ними починаєш розуміти, що затишно може бути не тільки вдома. До того ж, позитивний результат радує і надихає на наступні досягнення. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 10

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 11

7. Речі з USB-підігрівом

"Холодно, замерзли навіть думки", - одна з найулюбленіших зимових відмазок і до того ж, чудовий привід помріяти про "домашній затишок" і "теплу ковдру". Припинити нидіти і нарешті взятися за справу допоможуть офісні гаджети з USB-підігрівом. В наявності - "теплі" подушки, рукавички, підставки для чашок. Знову ж таки, допомагає сидіти і працювати замість бігти і вкотре розігрівати чай. 

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 12

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 13

7 речей, які надихнуть працювати після новорічних свят - фото 14

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя