60% українців пишаються своїм громадянством, - опитування

Більшість населення України - 60% - пишається своїм громадянством
Depo.Життя
18 серпня 2016 16:47
ФОТО: depo.ua

 Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Інститутом соціології НАН України, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Як повідомляється, 42,1% респондентів обрали варіант "Скоріше пишаюся", 18% - "Дуже пишаюся". Разом з тим, чверть опитаних не змогли відповісти на це запитання, а близько 5% опитаних обрали варіант "Зовсім не пишаюся".

"Відсоток людей, які вважають себе передусім громадянином України, зріс до 60,1, порівняно з минулим роком (57,5% у 2015 році). 22,1% респондентів ідентифікують себе, перш за все, з населеним пунктом - містом, селом - де вони живуть", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що серед молоді вважають себе громадянами України 66%, а серед людей старшого віку - 53%.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене Інститутом соціології НАН України у співпраці з Благодійним фондом "Інтелектуальна перспектива" з 13 червня по 4 липня 2016 року за квотною вибіркою, що представляє доросле населення (від 18 років). Опитування здійснювалося у всіх областях України (крім АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей) методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Усього було опитано 1802 особи.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя