56-річна модель знялася в нижній білизні

Нікола Гріффін, яка увійшла в історію, як найстаріша модель Sports Illustrated, взяла участь у пікантній фотосесії для журналу SLiNK
Depo.Життя
6 квітня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua

Пікантна фотосесія Гріффін в нижній білизні була опублікована у спецвипуску єдиного в світі друкованого фешн-глянцю про жінок розміру plus-size з пишними формами, повідомляє depo.ua з посиланням на People.

У новому номері журналу, який присвячений пристрасним жінкам різних форм і різного віку, також з'явилося інтерв'ю з моделлю, в якому вона прокоментувала свій успіх в модельної індустрії в далеко не юному віці.56-річна модель знялася в нижній білизні - фото 1

"Я була молода і теж переживала. Але більше я не хочу думати про стандарти краси. Я хочу насолоджуватися кожним прожитим днем і використовувати всі можливості, які дає мені життя. Життя безумовно починається після 50 років!", - каже вона.

56-річна модель знялася в нижній білизні - фото 2

Гріффін також висловила захоплення тим, що в сучасному світі з'являється все більше «бодіпозитиву», що дозволяє прийняти і полюбити своє тіло таким, яке воно є.

56-річна модель знялася в нижній білизні - фото 3

"Мені здається молодим дівчатам вкрай важливо, гортаючи журнал, бачити таких моделей, як і вони. Коли дівчина бачить жінок різних форм, вона вже не буде думати про себе погано і відчувати комплекси з-за того, що не виглядає як бездоганна струнка модель", - додає вона. 

56-річна модель знялася в нижній білизні - фото 456-річна модель знялася в нижній білизні - фото 5

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: