5 тисяч будівельників пікетували КГГА – домовилися про стіл переговорів

Керівництво Києва проведе відкриту зустріч за круглим столом із представниками будівельних компаній, громадськими активістами та правоохоронцями
Depo.Життя
1 березня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
5 тисяч будівельників пікетували КГГА – домовилися про стіл переговорів
5 тисяч будівельників пікетували КГГА – домовилися про стіл переговорів

На ній обговорять проблеми, із якими 5000 будівельників прийшли у вівторок 1 березня під стіни КМДА – зокрема, напади "тітушок" на будмайданчики.

5 тисяч будівельників пікетували КГГА – домовилися про стіл переговорів - фото 1

Переговори між будівельниками та мерією Києва стали результатом багатотисячного мітингу під стінами КМДА. За словами керівника будівельної компанії Олександра Яроша, будівельники і керівництво столиці домовились про те, що сядуть за стіл переговорів уже завтра.

5 тисяч будівельників пікетували КГГА – домовилися про стіл переговорів - фото 2

"Сьогодні працівники озвучили свої вимоги до влади, правоохоронців та Міністерства юстиції. Зокрема, ми внесли пропозицію, аби київська влада відреагувала на напади "тітушок" і дала можливість будівельникам працювати. Також ми вимагаємо, аби правоохоронці відкривали кримінальні справи проти "тітушок", а Міністерство юстиції – ліквідовувало реєстрацію громадських організацій, чиї "тітушки" порушують закон", - сказав Олександр Ярош.

5 тисяч будівельників пікетували КГГА – домовилися про стіл переговорів - фото 3

Нагадаємо, що сьогодні, 1 березня, 5 тисяч будівельників сьогодні вийшли на страйк під стіни КМДА, аби влада почула про їхні проблеми. Із минулого тижня вони страйкують через напади "тітушок" на будмайданчики. Через псевдо-активістів, які ламають техніку, палять паркани та атакують працівників, зупиняються десятки будівництв у столиці.

За останні 1,5 роки це був найбільш масовий мітинг під стінами КМДА.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя