Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент"

Навесні всі люди готуються до пляжного сезону, хтось хоче привести себе у форму, хтось схуднути, а хтось приємно відпочити
Depo.Життя
23 травня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент"
Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент"

Днями мені вдалось побувати, як на мій погляд, у "найгламурнішому" фітнес-центрі Києва -  клубі здорових задоволень "5 елемент". Відомо, що цей клуб об’єднує успішних, енергійних, впевнених у собі людей певного кола і особливого статусу

Приємно вразило те, що на вході мене зустрів щирою усмішкою охоронець, який пильно слідкував за тим, щоб я дісталась до місця свого призначення – рецепції.

Поспілкувавшись із усміхненими дівчатами, які там працюють, зазвичай я їх називаю "цокалками", бо вони бігають у холі фітнес-клубів, чи бізнес-центрів на високих підборах, майстерно вицокуючи по підлозі, але зараз не про це.

Пройшовши через турнікет, роздягальні для власників клубних карт, які люблять ніжитися у СПА та підтримувати свою форму у тренажерному залі, ми вийшли на літній майданчик.

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 1

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 2

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 3

Моєю мрією, яка завжди приходить у літній період, було те, щоб знайти місце, де можна комфортно відпочити, не залишаючи мегаполіс. І я таке місце відкрила у клубі "5 елемент" - це літній майданчик, який розміром з футбольне поле, де кожен член клубу може поніжитися на шезлонзі під теплим сонечком, покупатися у кришталево-чистому басейні, температура води якого за будь-якої погоди в нормі, порелаксувати у джакузі, який завжди бурлить своїми водами, ніби манить до себе, пограти у пляжний волейбол та теніс, провести тренування під відкритим небом і смачно поїсти чи випити кави у ресторані, який розташований неподалік басейну.

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 4

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 6

Ресторан на території літнього майданчика

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 7

Літній фітнес-майданчик

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 8

У меню ресторану є багато різноманітних страв, фітнес-меню з вправно порахованими калоріями та сезонне полуничне меню, а також атмосфера затишку, яка манить до себе.

Також у "місці релаксу" для дорослих є дитячий майданчик з сучасним обладнанням, де діти можуть провести гарно свій вільний час, та басейн з акцентом на дитячу аудиторію. 

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 9

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 10

У цьому клубі ви можете не хвилюватися за свою дитину, адже ще однією особливістю "5 елементу" є те, що ви можете замовити послугу "Няня".

Поки ви будете займатися своїм тілом, щоб завжди бути у гарній формі, ваша дитина матиме свої справи та програму, розроблену спеціально з урахуванням віку та вподобань дитини і будьте певні, що тут ваша дитина буде у безпеці, навіть у басейні, адже ваш малюк займатиметься з тренером, який чітко дотримуватиметься правил купання.

Чому варто відвідувати фітнес-клуб "5 елемент" - фото 11

Тепер я знаю, де можу провести літо і відпочинок у Києві. Не гаю час, пішла засмагати, бо незчуєшся, як знову прийде осінь.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя