46-річна жінка стала сурогатною матір'ю для власного онука і хоче народити ще

Тереза Хохенхаус із Квінсленду народила власного онука, оскільки її донька через опромінення після лейкемії не може мати дітей
Depo.Життя
26 серпня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
46-річна жінка стала сурогатною матір
46-річна жінка стала сурогатною матір'ю для власного онука і хоче народити ще

Жінка розповіла, що народження цієї дитини стало найкращим досвідом її життя, пише The Daily Mail, передає depo.ua.

Коли донці Терези Хохенхаус було всього 4 роки, дівчинці діагностували лейкемію. У 8 років у неї була ремісія, а у 9-річному віці Еліс мусила пережити опромінення всього тіла. Відтоді було зрозуміло, що вона не зможе мати дітей.

На превелике здивування, Еліс завагітніла у 23, але втратила свою дитину через 15 тижнів. Тоді лікарі пояснили, що ускладнення зі здоров'ям жінки не дадуть їй виносити маля.

Тоді Тереза запропонувала себе в ролі сурогатної матері, щоб здійснити мрію своєї доньки.

"Я думала, що надто стара для сурогатного материнства, та й Еліс одразу не захотіла, щоб я це робила, – розповідає Тереза. – Але я вже ледь не втратила її двічі. Зробити її щасливою і бачити усміхненою зараз – варті всіх зусиль".

46-річна жінка стала сурогатною матір'ю для власного онука і хоче народити ще - фото 1

Тереза – мати 5 дітей, за своє життя виходила 50 малих, а коли склалася така ситуація, завагітніла з першої спроби.

"За тиждень до офіційних результатів я розповіла Еліс, що погано почуваюся і здається вагітна. Через 7 днів результат був позитивним, – пригадує Тереза. – Відтоді ми з донькою дуже зблизилися".

Із самого початку жінка сприймала дитину, яку виношувала, як свого онука.

"Я маю сказати, що це був найкращий досвід мого життя. Я дуже переживала, як виношуватиму і народжуватиму його. Й після всього, лікарі поклали мені немовля на живіт, а Еліс перерізала йому пуповину", – розповідає Тереза.

46-річна жінка стала сурогатною матір'ю для власного онука і хоче народити ще - фото 2

"Це було так гарно! Еліс переймалася, чи зможе бачити мене у таких муках, але ми пройшли це разом. І я не забуду цих моментів, доки не помру", – ділиться жінка.

Тереза також говорить, що запропонує донці народити для неї другу дитину.

"Я – із задоволенням, – зізнається жінка. Люди переймаються, чи буде у мене така можливість, але у мене міцне здоров'я. І я думаю, що у новонародженого Паркера має бути братик або сестричка. Я зроблю все можливе, щоб бачити своїх дітей щасливими. Еліс заслуговує цього".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя