25 посольств представлять культури своїх країн на OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL

Понад двадцять посольств іноземних держав і десяти діаспор в Україні представлять свої культурні особливості на третьому щорічному Фестивалі культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який відбудеться 18 червня в Колонному залі Київської міської державної адміністрації
Depo.Життя
16 червня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua

У програмі фестивалю: тематичні фото зони з виставками автентичних предметів побуту, текстилю, ремісничих виробів, запальні вокально-інструментальні номери, уроки національних танців, щедрі дегустації екзотичних страв і напоїв, презентації національних костюмів понад 30-ти країн світу.

25 посольств представлять культури своїх країн на OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL - фото 1

"Щоб захід мав не тільки розважальний, але й освітній характер, ми приготували цілий ряд цікавих майстер-класів. Кожен зможе навчитися заварювати каву по-турецьки і чай по-марокканські, поспостерігати, як майстрині-золотошвейки прикрашають візерунками наряди. Спеціально для відвідувачок свята Духовне управління мусульман України проведе незвичайний майстер-клас з традиційного зав'язування хусток, а представники східних країн допоможуть доповнити образ арабським макіяжем, - каже організатор Фестивалю, генеральний директор проекту OUTLOOK Дарія Карякіна. - У наших гостей буде можливість зробити справжню кругосвітню подорож і особисто поспілкуватися з представниками народів Аргентини, Єгипту, Сирії, Греції, Сербії, України, Узбекистану, Грузії, Киргизстану, Молдови, Марокко, Гвінеї, Болгарії, Конго, Туркменістану, Іраку, Палестини, Лівану, Пакистану, Судану, Казахстану, Нігерії, Азербайджану, Бангладеш, Туреччини, Таджикистану, а також ромами, татарами, гавайцями і поляками!".

Свою участь у церемонії відкриття фестивалю підтвердили 25 Надзвичайних і Повноважних послів, а також Глави іноземних діаспор і представники державних органів.

OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL відбудеться 18 червня 2016 року (12.00 - 19.00) в Колонному залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36).

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя