15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого

У китайській соціальній мережі Weibo багато шуму наробили знімки 15-річної Лі Хі Деней, мешканки провінції Хенань, яка вирішила похвалитися результатами кількох пластичних операцій
Depo.Життя
16 квітня 2016 21:23
ФОТО: depo.ua
15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого
15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого

Дівчина стверджує, що всього лише виправила форму носа, зробила пластику повік і трохи змінила форму обличчя. Ось тільки перш за все цілком типова представниця КНР (старі фото вона приховує), до того ж підліток, перетворилася на темноволосу подобу ляльки Барбі, повідомляє depo.ua із посиланням на "Газету по-українськи".

15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого - фото 1

15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого - фото 2

15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого - фото 3

15-річна китаянка перетворилася на Барбі, аби повернути коханого - фото 4

Обличчя й тіло Хі Деней тепер немов з пластмаси, нереально великі очі нагадують про японські аніме, а співвідношення розмірів грудей і талії змушує задуматися - а чи тільки обличчя дівчини перекроїли хірурги?

Під ніж китаянка лягла нібито, щоб повернути втікача-бойфренда, який критикував її за неефектний вигляд. Може, хлопець до неї і не повернувся, але ось громадськість її помітила. На нову Хі Деней звернули безліч уваги. На дівчину посипалися пропозиції працювати моделлю.

В Мережі і міжнародних ЗМІ образ китайської Барбі викликав багато суперечок. Велика частина підписників на Weibo заявили, що дівчина знівечила себе, до того ж на догоду якомусь хлопцеві. Деякі також звинуватили її у використанні фотошопу. Кориистувачіі китайської соцмережі відзначають, що на одних фото у школярки блакитні очі, а на інших - карі. У будь-якому випадку у юної китаянки вже набралося більше 400 тис. шанувальників в соцмережах.

Нагадаємо, пластичні операції користуються великою популярністю в КНР. Більшість жінок звертаються до пластичних хірургів, щоб зробити свої очі ширшими, а вилиці - менш гострими. Багато китаянок відправляються для цього в Південну Корею. При цьому значна кількість з них хоче бути схожими на тамтешніх поп-виконавців. Також без підпису батьків або опікунів неповнолітнім в Китаї пластику не роблять.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя