ТОП-15 супервинаходів 2016 року

Фантастичні винаходи цього року, які, здавалося б, ще вчора були плодами уяви фантастів
Depo.Життя
5 вересня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-15 супервинаходів 2016 року
ТОП-15 супервинаходів 2016 року

1. Небо всередині літака

Літати в літаку буває нестерпно нудно, особливо якщо летіти далеко і довго. Цим керувалася компанія BOEING і вирішила випускати літаки, обладнані екранами на стелі та підлозі. Це дозволить проектувати на них нічне небо або хмари. Заходячи в салон такого літака, хочеться сказати тільки «Вау!»

2. Літаючий бонсай

Рослини в звичайних горщиках? «Ми вже в майбутньому, горщики повинні літати», - сказала компанія Hoshinchu і придумала левітуючі рослини, які принесуть крапельку майбутнього в кожен будинок.

3. Мобільна машина з переробки паперу

На переробку паперу йде багато часу і сил. Японська компанія EPSON створила невелику машину, яка переробляє папір всього за кілька годин, а найголовніше, при цьому не використовує ні краплі води. Такий пристрій потрібно поставити в кожному офісі.

4. Планшет для сліпих

Цей планшет дозволяє сліпим людям насолоджуватися читанням десятків тисяч книг. Всередині знаходиться безліч маленьких сенсорів, які перетворюються в опуклі точки і формують літери.

5. Живі комікси

Мистецтво теж не стоїть на місці: співтовариство художників boomcore випустило живі комікси. Відкриваєш потрібну сторінку, підносиш планшет - і персонажі починають рухатися, з'являються фарби і живі діалоги. Схоже, від коміксів тепер буде не відірватися.

6. Магазин для водіїв

Хлопці з компанії Dahir Insaat будують перший в світі магазин для водіїв Drive Market, де можна буде робити покупки, не виходячи з машини і за короткий час. Цікаво, пішки туди можна буде ходити?

7. Рятувальний корпус в літаку

Безпека при перельотах - справа першорядної важливості, тому вчені намагаються винайти більш нові системи безпеки, які зроблять переліт комфортним і безпечним. Український інженер Володимир Татаренко розробив систему, яка під час аварії літака від'єднує відсік з пасажирами і забезпечує м'яке приземлення його на будь-яку поверхню.

8. Супертонкий екран, що гнеться

Виробники телевізорів, здається, досягли максимальної тонкощі екрану. Тепер просто згорніть свій телевізор і беріть з собою.

9. Голографічний телепорт

Майже такий же пристрій, як у всіма улюблених фантастичних фільмах, придумали вчені в Microsoft. Людина, що знаходиться навіть дуже далеко, може відправляти свою голограму для спілкування і навіть взаємодії.

10. Машина, яка переносить цілі дерева

Ця машина під красивою назвою «Голландець» може за нетривалий час переносити цілі дерева, як би захоплюючи їх в щипці. При цьому дерево не пошкоджується, і його можна «пересунути» в інше місце.

11. Чистильник морів

«Нам всім необхідно піклуватися про екологію», - сказали хлопці seabinproject і випустили пристрій, який чистить воду від сміття. Винахід неймовірно простий, але необхідний. І як його раніше не придумали?

12. Платформа Hoverboard

Ми вже якось розповідали про ховерборд з фільму «Назад у майбутнє». Так ось скейта було мало, і інженери придумали ArcaBord - цілу платформу, яка змусить вас парити над землею.

13. Величезні голограми Magic Leap

Що може бути незвичніше, ніж величезний кит прямо всередині школи? Пристрій Magic Leap створює не тільки величезних морських тварин, а й драконів, маленьких рожевих слоненят і навіть цілі світи.

14. Принтер для нігтів

Хочете наносити круті малюнки на свої нігті кожен день? Просто завантажте будь-яке зображення з телефону в принтер nailbot, і він надрукує його на ваших нігтях. Так можна створити абсолютно унікальний образ.

15. Бомба-вогнегасник

І нарешті, штука, яка повинна лежати в кожному багажнику і перебувати в кожному будинку, - маленька бомбочка, здатна загасити велику пожежу і врятувати безліч життів.

Більше цікавих статей читайте на Depo.Життя