10 міфів про силіконові груди

Пластична хірургія сповнена казок і міфів, які часто не підкріплюються фактами

10 міфів про силіконові груди…

ної хірургії Едуард Шіхірман розвіяв міфи, що стосуються си
Член Європейського товариства пластичної, реконструктивної та естетичліконових грудей, повідомляє depo.ua з посиланням на  Golbii.

Міф №1: З часом імплантати можуть обвиснути або зіпсуватися

Імплантати зіпсуватися не можуть, тому що термін придатності силікону - близько двохсот років. Що стосується обвисання, якщо імплантат підібраний і встановлений правильно, то про обвисання грудей можна не думати. Якщо він встановлений під шкіру або під залозу і має великий розмір, заважкий для цих грудей, то, звичайно, можуть розтягнутися м'які тканини і тоді форма буде не так красива.

Міф №2: Збільшені груди завжди виглядають неприродно

Якщо правильно підібраний розмір імплантатів, коректно проведена установка, дотримана технологія, то все виглядає красиво. Тим більше, з сучасними анатомічними імплантатами, виходить абсолютно природна форма молочної залози.

Міф №3: Імплантати необхідно міняти через 10 років

Заміна необхідна лише за показаннями. Існує теорія, що імплантати потрібно міняти через певний проміжок часу, але це не так. Проводяться дослідження, в які включено більше 150 000 жінок, їх спостерігають більше 10 років після операції по збільшенню грудей, і понад 97% з них задоволені своїм рішенням збільшити груди.

На моїй пам'яті імплантати змінювали у тих випадках, коли жінка вирішувала змінити їх розмір або коли ставалася травма, яка порушувала цілісність імплантату. Була навіть така історія в Ізраїлі, про яку писали в новинах: у дворі житлового будинку вибухнула бомба, один з осколків застряг в силіконовому імплантаті і тим самим врятував життя жінці. У такому випадку, звичайно, буде потрібна його заміна.

Міф №4: З імплантатами не можна літати в літаку, вони можуть лопнути

Це велика помилка. Спробуйте взяти з собою імплантат в літак, з ним нічого не станеться: це ж не капсула з газом, яка при зміні тиску змінює свою щільність. З імплантатами нічого не відбувається ні в літаку, ні в поїзді, ні під водою: вони встановлюються, щоб зробити ваше життя яскравіше і більш насиченіше, а не обмежувати вас у ваших бажаннях.

Міф №5: Після операції груди втрачають чутливість

Навпаки, вважається, що після операції чутливість посилюється, тому що шкіра розправляється на імплантаті, відповідно і збільшується кількість тактильних рецепторів.

Міф №6: Не можна годувати грудьми з імплантатами

Можна. Сучасна методика передбачає установку під великий грудний м'яз, який знаходиться на кілька «поверхів» нижче молочної залози. Імплантати ніякого відношення до її функціонування не мають взагалі. Імплантат тільки змінює розмір і форму грудей.

Міф №7: Не можна спати на животі з штучними грудьми

Через деякий час можна, але, звичайно, не відразу після операції. Через місяць-півтора можна буде спати і на животі і на боці.

Міф №8: Після операції на грудях залишаються помітні рубці

На сьогоднішній день протезування молочної залози є найбільш відпрацьованою операцією в пластичній хірургії. При установці імплантату залишаються тільки косметичні рубчики. При протезуванні молочних залоз вони можуть розташовуватися в декількох місцях: по лінії ареоли, в складках під грудьми, або в зоні пахв. Довжина рубця стандартна, так як розмір повинен бути таким, щоб не деформувати імплантат і щоб його наповнення залишилося цілим. Розмір доступу - зазвичай 4-5 см, неважливо, де він знаходиться. Протягом 10-12 місяців він стає практично непомітним, якщо дотримана технологія.

Міф №9: Після схуднення імплантати виглядають неприродно і груди обвисають

Жінки з пишними формами рідко вдаються до збільшення молочних залоз. Так як імплантат встановлюється під м'язи, то при схудненні або при наборі ваги форма залишається постійною.

Міф №10: Реабілітація після збільшення грудей довга і хвороблива

Реабілітація після операції - це 30 днів носіння спеціальної еластичної білизни. Хворобливість може бути присутня протягом першої доби після операції, так як вона є хірургічною травмою. Як і після будь-якої операції, виникають больові відчуття, які купіруються звичайними анальгетиками в стаціонарі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme