"Влада" Криму втричі скоротила стипендію студентам Севастополя

Розмір стипендії севастопольських студентів довели до загальноросійського рівня: з початку 2016 року стипендія стала втричі меншою порівняно з виплачуваною в Україні
Depo.Життя
22 січня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Севастопольський новинний портал ForPost.

"Стипендії студентам СЕВДУ знизили до загальноросійських стандартів відповідно до російського законодавства", - пише ForPost.

За даними видання, ще наприкінці 2015 року студентам платили 4500 рублів на місяць, а розмір підвищеної стипендії складав 6000 рублів.

З 1 січня цього року, відповідно до наказу по Севастопольському державному університету від 11.01.2016 року, розмір академічної стипендії для тих, хто пройшов проміжну атестацію, змінено до мінімального - 1300 рублів.

Надалі розмір студентських виплат визначатиметься, "виходячи з можливостей стипендіального фонду, виділеного на 2016 рік", повідомили в стипендіальному відділі СЕВДУ.

Ситуацію зі зниженням стипендій там пояснюють тим, що «такі мізерні стипендії платять у більшості російських вишів".

У "міністерстві освіти, науки і молоді» Криму підтвердили, що "розмір підвищеної стипендії раніше був 6000 рублів, а цього місяця вже 2600, а звичайна стипендія - всього 1300".

За інформацією прес-служби відомства, ситуація у зв'язку зі скороченням розміру стипендії вивчається, зокрема, з даного питання "направлено відповідний запит".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя