"Влада" Криму відкриє "гарячу лінію" про виплату українських кредитів Росії

З 25 січня в кримському "парламенті" почне роботу "гаряча лінія" з питань стягнення кредитної заборгованості з кримчан в українських банках
Depo.Життя
24 січня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на місцеве видання 3652.ru.

Дзвінки прийматимуться співробітниками апарату з 9:00 до 13:00 і з 14:00 до 18:00 за номером: (3652) 600-311. В інші години громадяни можуть залишити повідомлення на автовідповідачі, вказавши свої ім'я, прізвище, по батькові, місце проживання, контактний телефон та суть питання.

Як зазначили чиновники окупаційної влади Криму, "гарячу лінію" запускають "з метою визначення проблемних питань, пов'язаних із застосуванням Федерального закону від 30 грудня 2015 № 422-ФЗ "Про особливості погашення та позасудове врегулювання заборгованості позичальників, що проживають на території Республіки Крим або на території міста федерального значення Севастополя" та внесення змін до закону "Про захист інтересів фізичних осіб, які мають вклади в банках та відокремлених структурних підрозділах банків, зареєстрованих і (або) діють на території Криму  та на території Севастополя". 

Разом з тим російські сенатори від Криму планують провести парламентські слухання щодо виплати кредитів українських банків.

"Сенатори хочуть донести до федерального Центру думку жителів півострова з приводу умов повернення заборгованостей перед українськими банками. З цією метою в регіоні будуть проведені парламентські слухання за участю місцевих депутатів, громадськості, а також представників федеральних відомств",  - йдеться у повідомленні. 

Як повідомив кримський "сенатор" Сергій Цеков, на слухання будуть запрошені представники Банку Росії, Фонду захисту вкладників (ФЗВ) та Агентства зі страхування внесків (АСВ).

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя