"Війна війною": Як українці відстоюють черги, щоб потрапити на кримські пляжі

На адміністративному кордоні з Кримом було помічено величезну кількість людей і автомобілів, які прямують на окупований півострів
Depo.Життя
3 серпня 2016 06:06
ФОТО: depo.ua
"Війна війною": Як українці відстоюють черги, щоб потрапити на кримські пляжі
"Війна війною": Як українці відстоюють черги, щоб потрапити на кримські пляжі

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав кримський журналіст Заїр Акадиров, передає depo.ua.

"Сьогодні близько 9-ї ранку, повертаючись з материка до Криму, їхав через КПП "Чонгар". Хочу сказати, що такої шаленого кількості людей і автомобілів в напрямку півострова мені за останні 2,5 року ніколи не доводилося бачити ... На українському КПП я опинився о 8:50. Очікування в черзі (35-40 людей) і перевірка документів зайняли приблизно 40 хвилин. Більшість людей, що перетинають контрольно-пропускний пункт були пасажирами поїзда номер 12 сполученням "Київ - Новоолексіївка", через півтори години підтягнулися приїжджі з львівського поїзда", - написав Акадиров.

Журналіст нарахував понад 120 машин перед українським КПП і ще близько 50-60 безпосередньо перед так званою буферною зоною. Найчастіше йому попадалися автомобілі з номерними знаками Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Херсонської областей.

Також Акадиров додав, що між так званими буферними зонами і безпосередньо російським КПП він нарахував дещо більше людей - "150 осіб, не менше". За його словами, перетин двох КПП на Чонгарі пішки на даний момент становить 2,5 години, на автомобілі - від 8 до 12 годин.

"Виникає питання: звідки стільки людей і з якої причини вони їдуть до Криму, годинами простоюючи під палючим сонцем?" - додав журналіст.

Також Акадиров опублікував фотографію автомобільної черги на українському КПП.

"Війна війною": Як українці відстоюють черги, щоб потрапити на кримські пляжі - фото 1

"Війна війною": Як українці відстоюють черги, щоб потрапити на кримські пляжі - фото 2

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя