"Від гріха подалі": Прикордонники не пустили в Україну байкерів із Білорусі

Співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну трьох білоруських байкерів
Depo.Життя
4 травня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, передає depo.ua.

"У період з 28 квітня зафіксовано рух тільки 3 байкерів з Білорусі, які планували перетнути кордон України. Однак, для запобігання можливих провокацій, які можуть призвести до негативних наслідків, Держприкордонслужбою було прийнято рішення не пропустити їх на територію нашої держави", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що прийняли комплекс заходів по недопущенню в країну осіб з сепаратистськими і екстремістськими настроями, які можуть дестабілізувати ситуацію в країні. Зокрема, це стосується і членів байкерського руху "Нічні вовки". Як повідомляється, за період великодніх і травневих свят спроб перетину ними кордону України не було.

У Держприкордонслужбі нагадали, що в минулому році не пропустили в країну 60 іноземних байкерів, які могли взяти участь у дестабілізації ситуації в нашій.

Відзначимо, що "Нічні вовки" заявили, що 20 учасників пробігу "На Берлін" змогли потрапити в Словаччину, за день до цього членів одіозного російського мотоклубу не пустили до Польщі, куди вони мали намір потрапити з території Білорусі, співробітники прикордонного відомства країни пояснили своє рішення тим, що мотоциклісти загрожують громадському порядку в країні

Раніше повідомлялося, що мотоциклісти російського клубу "Нічні вовки", яким Польща заборонила в’їзд до країни, все ж потрапили до ЄС. У вівторок вони прибули на територію Словаччини.

У неділю байкери російського клубу "Нічні вовки" не змогли перетнути білорусько-польський кордон. Прикордонна охорона Польщі аргументувала своє рішення відмовити у в'їзді байкерам загрозою безпеці республіки. Раніше про відповідну заборону повідомило МЗС Польщі.

Читайте також: Російський консул та путінські "вовки" в Чехії влаштували фотосесію на фоні прапора "ДНР" (ФОТО)