"Віагра" виявилась корисною для діабетиків з хворим серцем

Препарати проти чоловічої імпотенції, в тому числі "Віагра", виявилися здатні знизити ризик серцевих захворювань
Depo.Життя
16 червня 2016 07:32
ФОТО: depo.ua

Як пише видання Daily Express, відповідне дослідження провели фахівці з центру кардіохірургії Університету Манчестера (Велика Британія). Очікується, що стаття буде опублікована в наступному номері журналу BMJ, передає depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

З'ясувалося, що прийом таблеток проти еректильної дисфункції дозволяє зменшити аритмію (порушення ритму серцебиття), яка часто стає причиною смерті пацієнтів з серцевою недостатністю.

Крім того, вчені стежили за групою з шести тисяч діабетиків, яким були прописані препарати типу "Віагри". За статистикою, люди, які страждають на діабет, найбільш схильні до захворювань серцево-судинної системи, в тому числі інфарктів. Однак у пацієнтів, що перебували під наглядом, складалася прямо протилежна ситуація.

"Серцева недостатність - це руйнівний стан, при якому ваше серце не перекачує кров по тілу так, як раніше (...) В даний час перспективи пацієнтів з цим захворюванням досить похмурі - гірше, ніж при деяких видах раку. Наші дослідження показали, що препарати, які зазвичай використовуються для лікування імпотенції, насправді мають дуже виражений ефект, що уповільнює розвиток серцевої недостатності. Також вони знижують ймовірність аритмії, що веде до летального результату", - розповів професор Ендрю Траффорд (Andrew Trafford).

В даний час вчені мають намір провести клінічні дослідження, які встановлять, яким чином препарати типу "Віагри" впливають на розвиток захворювань серця.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя