"Україна" або "Терорист": російські зеки придумали прізвиська Кольченку

Незаконно засуджений житель Криму Олександр Кольченко не скаржиться на умови утримання в колонії №6 російського Копейська
Depo.Життя
25 березня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила адвокат українця Світлана Сидоркіна, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.uа.

"Жодних претензій з приводу соціально-побутових умов він не висловлював. Більше того, він сказав, що годують в колонії дуже навіть непогано, майже як у СІЗО Лефортово", - зазначила захисник.

Також вона заявила, що немає у Кольченка претензій і до проживання в житлових приміщеннях.

"В житловому приміщенні, де він перебуває, з його слів, все добре: тепло, немає перенаселеності. Ніяких конфліктів з працівниками колонії та засудженими за час перебування в житловій зоні у нього не було", - додала Сидоркіна.

За її словами, засуджені називають Кольченка "Україна" або "Терорист", оскільки його прізвисько "Тундра" не прижилося.

"Я його питала про те, як до його кримінальної справи поставилися засуджені. Він каже, що по-різному, хтось вітав, а хто казав, що не варто робити таких вчинків", - розповіла Світлана Сидоркіна.

Вона додала, що її підзахисний "чекає тривалого побачення з родичами, бо майже два роки не спілкувався з ними".

Раніше Олександр Кольченко заявив, що не буде просити про помилування.

Нагадаємо, що Кольченко був засуджений на Росії до десяти років колонії нібито за підготовку і вчинення терористичних актів у Сімферополі. На початку березня 2016 року його етапували до виправної колонії №6 Копейська Челябінської області. Російська влада офіційно визнала Кольченка громадянином України.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя