У компанії Порше Мобіліті розповіли, як уникнути проблем при оформленні кредиту на автомобіль

Погіршення добробуту українців, спровоковане економічними проблемами в країні, призвело до того, що покупка автомобіля для багатьох стала досить складним завданням

У компанії Порше Мобіліті розповіли, як…

Фахівці компанії Порше Мобіліті відзначають, що покупці дуже часто звертаються за оформленням кредитів на купівлю автомобіля. Однак, нестабільність курсу долара і зниження рівня життя в Україні створюють не найкраще тло для додаткового фінансового навантаження. Тому багато банків та інші фінансові структури скоротили свої програми автокредитування.

Якщо ви вирішили купити автомобіль в кредит, невеликий лікнеп допоможе вам підготуватися до цього відповідального кроку правильно.

Перше, на що рекомендують звернути увагу консультанти Порше Мобіліті - власні прибутки. Перш за все, покупець повинен переконатися, що у нього стабільне фінансове становище, і щомісячних надходжень вистачить для погашення кредиту протягом року і більше. Варто врахувати можливість валютних коливань, а також розрахувати свою платоспроможність у разі виникнення форс-мажору, наприклад, втрати роботи.

Наступний важливий пункт - виплата страховки. У більшості випадків кредитор запропонує вам оформити страховку зі сплатою всієї необхідної суми відразу. Однак, існуючий на ринку запит змушує багатьох кредиторів йти на поступки. Порше Мобіліті - не виняток. Компанія пропонує своїм клієнтам розбити виплати страхового поліса помісячно.

Варто звернути увагу на так звані приховані комісії. Більшість банків вилучає комісію за переказ грошей. Обов'язково уточніть, чи повинні ви виплачувати кредит готівкою або переводити гроші з рахунку на рахунок, що більш зручно та економно. Врахуйте, що комісія може бути при зарахуванні грошей на рахунок кредитора. Певний відсоток часто відраховується за змісту рахунку. Залежно від умов, встановлених кредитором, сума знімається разово - один раз на рік - або щомісяця.

До речі, перший внесок - один з важливих пунктів у кредитному договорі. У різних компаніях він варіюється від 10 до 25%, тому слід уважно вивчити ринок пропозицій, перш ніж вибирати кредитора.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme