"Третьомайданники" занепокоїлися правом власності на готель "Козацький"

Протестувальники, які перебувають у готелі "Козацький" на Майдані Незалежності обіцяють, що їхній протест буде мирним

Про це журналістам біля готелю сказав представник Міноборони, передає depo.ua.

"Протестувальникам буде виділено приміщення, тому що вони заявили, що їхній протест буде безстроковим і мирним, згідно з Конституцією, і що вони висунуть певні політичні та економічні вимоги до уряду країни і будуть своєю присутністю, з допомогою четвертої сили, якою є представники преси, добиватися виконання своїх вимог. Це їхнє право", - сказав він.

У свою чергу представник так званих "Революційних правих сил" заявив, що під час нічних переговорів з керівниками Міноборони та правоохоронців Києва було досягнуто порозуміння.

"Прийнято рішення про проведення установчих зборів. Про це донесено громадськості. Я особисто вчора вів переговори з заступником міністра, начальним поліції Києва. Ми досягли порозуміння", - сказав представник протестувальників.

Він заявив про "ряд спірних взаємовідносин навколо готелю Міноборони".

"Комерційні структури судяться за право власності цієї установи. Там є правові тонкощі. До нас звернулися ряд організацій, які проводили громадський контроль щодо цього питання. Тому я дуже хотів би звернутися до журналістів з проханням звернути увагу на те, що тут відбувається уже 15 років, хто керує цим підприємством, чому люди, які займають такі важливі державні пости не можуть вирішити елементарного питання державної власності", - сказав представник протестувальників.

Він наголосив, що не було ніяких захоплень жодних приміщень готелю.

"Була домовленість між організаторами громадської організації взяти в оренду дане приміщення", - сказав він. 

Нагадаємо, 20 лютого близько 50 осіб у камуфляжі зайняли декілька приміщень готелю "Козацький" у центрі Києва на Майдані Незалежності.

Станом на четверту ранку 21 лютого приміщення готелю "Козацький" залишили всі офіційні делегати, які приїжджали сюди вночі на перемовини з "Радикальними правими силами"

Зазначається, що у приміщеннях готелю, окрім постояльців та персоналу, залишились лише члени РПС. Тепер вони не пускають до готелю журналістів. Деякі активісти прибули до готелю з наміром виселити РПС з приміщення, проте заступник міністра оборони заявив, що застосовувати силу до протестувальників не будуть.

Як відомо, готель "Козацький" належить Міноборони. 

Читайте також: В МВС розкрили подробиці нічних переговорів з "правими радикалами" у "Козацькому"