"Третьомайданники" занепокоїлися правом власності на готель "Козацький"

Протестувальники, які перебувають у готелі "Козацький" на Майдані Незалежності обіцяють, що їхній протест буде мирним
Depo.Життя
21 лютого 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам біля готелю сказав представник Міноборони, передає depo.ua.

"Протестувальникам буде виділено приміщення, тому що вони заявили, що їхній протест буде безстроковим і мирним, згідно з Конституцією, і що вони висунуть певні політичні та економічні вимоги до уряду країни і будуть своєю присутністю, з допомогою четвертої сили, якою є представники преси, добиватися виконання своїх вимог. Це їхнє право", - сказав він.

У свою чергу представник так званих "Революційних правих сил" заявив, що під час нічних переговорів з керівниками Міноборони та правоохоронців Києва було досягнуто порозуміння.

"Прийнято рішення про проведення установчих зборів. Про це донесено громадськості. Я особисто вчора вів переговори з заступником міністра, начальним поліції Києва. Ми досягли порозуміння", - сказав представник протестувальників.

Він заявив про "ряд спірних взаємовідносин навколо готелю Міноборони".

"Комерційні структури судяться за право власності цієї установи. Там є правові тонкощі. До нас звернулися ряд організацій, які проводили громадський контроль щодо цього питання. Тому я дуже хотів би звернутися до журналістів з проханням звернути увагу на те, що тут відбувається уже 15 років, хто керує цим підприємством, чому люди, які займають такі важливі державні пости не можуть вирішити елементарного питання державної власності", - сказав представник протестувальників.

Він наголосив, що не було ніяких захоплень жодних приміщень готелю.

"Була домовленість між організаторами громадської організації взяти в оренду дане приміщення", - сказав він. 

Нагадаємо, 20 лютого близько 50 осіб у камуфляжі зайняли декілька приміщень готелю "Козацький" у центрі Києва на Майдані Незалежності.

Станом на четверту ранку 21 лютого приміщення готелю "Козацький" залишили всі офіційні делегати, які приїжджали сюди вночі на перемовини з "Радикальними правими силами"

Зазначається, що у приміщеннях готелю, окрім постояльців та персоналу, залишились лише члени РПС. Тепер вони не пускають до готелю журналістів. Деякі активісти прибули до готелю з наміром виселити РПС з приміщення, проте заступник міністра оборони заявив, що застосовувати силу до протестувальників не будуть.

Як відомо, готель "Козацький" належить Міноборони. 

Читайте також: В МВС розкрили подробиці нічних переговорів з "правими радикалами" у "Козацькому"