"Ти Чуєш Путін?": Джамала прикрасила обкладинку британської The Guardian

Британська газета The Guardian вийшла з фотографією переможниці "Євробачення" на обкладинці
Depo.Життя
15 травня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua

Передовицю номеру від 14 травня прикрасив драматичний знімок Джамали, який супроводжується заголовком "Ти чуєш, Путін?", передає depo.ua з посиланням на ZN.UA.

Видання також присвятило представниці України велику статтю, що стосується політичних аспектів її пісні. "Європейці можуть показати, що вони "не байдужі до страждань" в Криму, який був анексований Росією, голосуючи за Україну на конкурсі Євробачення", - пише The Guardian.

Журналіст видання підкреслює, що історичний контекст пісні "1944" стосується як депортації кримських татар, так і нинішньої ситуації на півострові. У статті приділено увагу політичній ситуації в окупованому Росією Криму та репресій щодо кримських татар.

"Якщо я виграю це буде означати, що сучасні європейці не байдужі, і готові почути про біль інших людей і готові співчувати", - цитує газета розмову з Джамалою.

Нагадаємо, представниця від України Джамала отримала перше місце у фіналі "Євробачення-2016", друге місце посіла співачка Демі Їм від Австралії. Третє місце отримав російський співак Сергій Лазарєв.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя