"Студія Квартал 95" та ICTV презентують новий серіал

28 листопада на телеканалі ICTV стартує довгоочікувана прем’єра гоп-комедії "Пацики" виробництва студії "Квартал 95" – історія шістьох хлопців, які вирішують підкорити столицю і "вибитися в люди"
Depo.Життя
11 листопада 2016 19:00
ФОТО: depo.ua

Серіал створено на основі "майже реальних подій": "Пацики" дійсно існують і добре знайомі глядачам як комедійна команда "Заинька".

"Багато хто думає, що серіал "Пацики" – це лише гопники, пацани і сємки. Насправді це також серіал про дружбу. Є дружба, любов і правильне прийняття рішень – три головні тези нашого кіно", – коментує Руслан Ханумак.

За сюжетом, життя шістьох пациків із Запоріжжя перевертається з ніг на голову після "грандіозного", на їхню думку, фурору на YouTube – їхня програма набирає "аж" 312 переглядів. Після цього хлопці вирішують підкорити столицю, прорватися в шоу-бізнес і назавжди виїхати з глушини, в якій виросли.

"Студія Квартал 95" та ICTV презентує новий серіал - фото 1

"У нашому серіалі є елементи і комедії, і драми, є життєві ситуації – любов, дружба, переживання, – говорить режисер "Пациків" Денис Тарасов. – У нас комедія ситуацій, в які потрапляють пацани, і взагалі всього, що з ними відбувається. Мені здається, в цих персонажах кожна людина побачить себе. Тому що це прості люди, прості хлопці, які намагаються досягти чогось у житті. Адже кожен з нас прагне до того, щоб вирватися з буденності, з тих кайданів, якими нас іноді сковує життя".

У серіалі знялася команда "Заинька" в повному складі: Руслан Ханумак ("Русік"), Віталій Гончаренко ("Вітос"), Віктор Іваницький ("Віц"), Андрій Коляда ("Коляда"), Дмитро Ковальов ("Коваль"), Андрій Зрожевський ("Андрюха"), Ельдар Кабіров ("Ізольда").

 Ідея: Руслан Ханумак

Автор сценарію: Влад Байдун, Руслан Ханумак, Ельдар Кабіров, Максим Рамозов, Борис Шефір

Режисери-постановники: Руслан Ханумак, Денис Тарасов

Продюсерський цех: Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір

Прем’єра серіалу "Пацики" - 28 листопада о 21:30 на ICTV.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя