"СтопІнтер": Як "Азов" українізує "кремлівський рупор"

Активісти полку "Азов" заблокували вхід та вихід з будівлі телеканалу "Інтер", вимагаючи об'єктивного висвітлювання інформації
Depo.Життя
25 лютого 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, "азовці" блокують телеканал з 10:00. Вони не впускають і не випускають співробітників каналу. Біля будівлі "Інтеру" чергує поліція. Також активісти розмалювали будівлю телеканалу надписами "Інтер-рупор Кремля", "Геть кремлівську пропаганду" і прикріпили над входом прапор з патріотичною символікою "Азова".

"СтопІнтер": Як "Азов" українізує "кремлівський рупор" - фото 1

"Хоч на якийсь час зупинимо рупор кремлівської пропаганди! Ми не проти свободи слова, ми проти кремлівскої цензури на українському телебаченні! На Інтері працює багато хлопців, які дійсно хороші журналісти, але всі вони знаходяться під кремлівською цензурою", - заявляють активісти.

"СтопІнтер": Як "Азов" українізує "кремлівський рупор" - фото 2

Вони оголосили свою акцію безстроковою.

Зокрема, "азовці" вимагають, щоб інформація в ефірі телеканалу транслювалася об'єктивно. Як приклад, активісти наводять трансляцію виступів Іосифа Кобзона, відомого своєю антиукраїнською діяльністю, і вимагають щоб пропаганда діяльності одіозних російських діячів була припинена.

"СтопІнтер": Як "Азов" українізує "кремлівський рупор" - фото 3

"Ми продовжуємо свою акцію та чекаємо безпосередньо керівництво каналу щоб передати свої вимоги. Представники "Правого сектору" також з нами, а також Всеукраїнський альянс бійців та волонтерів АТО", - заявили в прес-службі полку "Азов".

"СтопІнтер": Як "Азов" українізує "кремлівський рупор" - фото 4

Нагадаємо, сьогодні активісти полку "Азов" почали блокувати будівлю телеканалу "Інтер" в Києві. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя