"Спікер Криму" залишив жителів Севастополя без газу та електрики

Так званий спікер Криму Володимир Константинов залишив людей, що купили квартири в домі, який будувала його фірма "Консоль" без тепла та світла
Depo.Життя
6 січня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланям на 15minut

"Керівник" Севастополя Сергій Меняйло доручив контролюючим органам розібратися зі 120-квартирним житловим будинком, який будувала, але так і не добудувала відома в Криму фірма "Консоль", що належить "голові Госсовєта Криму" Володимиру Константинову, якого кримчани за якість його роботи прозвали "Нєдострой".

Жителі житлового будинку № 7В по проспекту Античний постійно скаржаться в міськадміністрацію на холод у квартирах і відсутність газу. Меняйло доручив "змусити забудовника усунути зауваження".

"Якщо ні, то матеріали - в контрольні структури, в прокуратуру. Комісійно перевірити, коли і як вводився в експлуатацію цей будинок, хто і які документи підписував. І чому забудовник не виконує свою зобов'язання", - звернувся до підлеглих губернатор.

Будівництво 16-поверхівки фірма "Консоль" почала в 2008 році, переривалося і поновилося тільки після пікетів пайовиків. У 2014 році, скориставшись перехідним періодом і, мабуть, службовим становищем, Константинов домігся від севастопольських чиновників прийому будинку в експлуатацію без підключення до комунікацій.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя