"Сатанізм і порношоу": Що думають ватники про Толкіна і "Гру престолів"

"Гра престолів" - криваве порношоу, Толкін - предтеча сатаністів, а в ім'я фемінізму можна різати і катувати
Depo.Життя
14 липня 2016 12:53
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua із посиланням на snob.ru, подібний абсурд завзято озвучували учасники круглого столу Всесвітнього російського народного собору.

Журналіст російського видання наводить кілька кричущих реплік, зазначаючи, що злегка скоротив і перегрупував їх, але не змінював ані слова. 

Єгор Холмогоров, публіцист:

На відкритті Сен-Готардського тунелю через Альпи був козел з бородою і нечистий з рогами. Божевільна суміш, яку люди більш алармістські інтерпретували як ритуал поклоніння Бафомету! І це не випадково. Ми часто виявляємо в сучасному світі окультні елементи.

Ось, наприклад, фентезі. Толкієн і Льюїс явно працювали на дехристиянізацію. Замінили Спасителя на лева - і можна далі ковзати вниз. І ось з'являється гаряче улюблений усіма серіал "Гра престолів". Світ Мартіна принципово антихристиянський - це криваве порношоу. У наші дні можна катувати, різати і вбивати в ім'я фемінізму, екології та расової рівності! Ось що таке майбутнє Мартіна, ось що таке гуманізм, який може зірвати з тебе шкуру!

Дмитро Рощин, протоієрей:

Єгор Станіславович не назвав ім'я нашого ворога, а я назву: це диявол. Батько брехні. І Росія повинна стати центром опору дияволу ...

Єгор Холмогоров, публіцист:

Так, саме російський народ залишається базовим носієм християнської культури в світі. Наша матриця залишається православною. Більшовицька епоха - за рахунок брутальності її моделі дехристиянізації - сприяла фіксації наших цінностей на початку XX століття. У той час як на Заході, на жаль, за це століття пройшла серйозна ціннісна еволюція.

Аркадій Малер, православний філософ:

Для всіх, хто намагається дестабілізувати ситуацію, християнство - найбільш незручне явище. Особливо воно незручне для лівого і ліберального руху, який фактично узурпував владу. Новий Захід, ліво-ліберальний секулярний Захід - це антицивілізація, заснована на антицінностях. Християни стають головним об'єктом цькування лівої та ліберальної пропаганди. Християни змушені виправдовуватися, що носять хрест і вірять в Бога!

Володимир Лепехин, директор Інституту ЄврАзЄС:

Я б не погодився з Аркадієм. Головний об'єкт християнофобії - це не християнство як таке, а православна цивілізація. А загальна християнофобія тут вже до купи.

Дмитро Рощин, протоієрей:

Я б все-таки хотів нагадати, що мета диявола - не знищення лише православної церкви, а знищення людського роду. Тому не сприймайте церкву як громадську організацію, а сприймайте її як берегиню життя на Землі.

Олексій Черкезов, президент Союзу "Християнський світ":

Так, вся Західна Європа дискримінує християн. Вся Північна Америка! Правда, про дискримінацію православних в США ми чули мало, тому що преса США контролюється християнофобами. Але ми знаємо, що все більше православних переходять на домашнє виховання, тому що в школах коїться гомосексуалізм, який суперечить їхнім поняттям виховання.

Олександр Рудаков, керівник Експертної центру Всесвітнього російського народного собору:

Багато хто розглядає гей-паради як сучасні креативні форми самовираження окремих громадян. Але ми впізнаємо в них ходу, пов'язану з історичними періодами дохристиянської архаїки: гей-паради - це Древній Рим. Християнофобія - це новий тоталітаризм. На Заході він носить форми крипто-архаїки.

Володимир Лепехин, директор Інституту ЄврАзЄС:

Я б через призму християнофобії хотів розглянути бандерофашизм. Це дуже цікава перверсивна форма фашизму, в якій немає головного: ідеології переваги. В Україні навпаки відчувають свою нікчемність. Держава розпалася, історія вигадана, зиги - запозичені ... Гранично перверсивна форма, яка доповнює лінію глобалізаторів!

Михайло Ремізов, президент Інституту національної стратегії:

Так, глобалізатори атакують не тільки християнські цінності, а й цінності епохи модерну, культурну однорідність суспільства! Відкритість кордонів для потоків міграції, руйнування національного середнього класу, атака на моральну більшість - все це фрагментує суспільство. Воно стає конгломератом меншин! І це в той час, коли біотехнології руйнують традиційний стандарт людяності! Відповідно до нового підходу до людини, йому можна міняти стандарти зовнішності і статі!

Аркадій Малер, православний філософ:

Але ситуація не безпросвітна. Є в світі сили, які готові відстоювати християнську ідентичність. І Росія є саме тією державою, яка стурбована геноцидом християн і виступає на захист традиційних християнських цінностей. Росія в унікальному становищі: ведучи полеміку з Заходом, залишається останнім оплотом християнських цінностей і в цьому сенсі - європейської ідентичності. Це велика країна з серйозним військовим потенціалом, яка може захистити християнську цивілізацію.

Дмитро Рощин, протоієрей:

Захід з'єднався, щоб зруйнувати Схід - але це колос на глиняних ногах. До чергового великому Армагеддону ми збираємо всі здорові сили. Всіх, хто розуміє, що кінець християнської цивілізації - це кінець людства.

Аркадій Малер, православний філософ:

А я скажу простіше: православне християнство - істина, всі люди, які поза православ'ям - поза істиною, тому православне християнство повинно бути поширене якомога більше.

Олександр Щипков, публіцист:

Наше завдання - прийняти сповідь Заходу, допомогти йому досягти покаяння, а за покаянням починається одужання.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя