"Праві радикали" підуть з готелю "Козацький" о 16 годині

Протестувальники з готелю "Козацького" повинні до 16:00 перейти в інше приміщення
Depo.Життя
21 лютого 2016 15:08
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони Валентин Федічев.

"Переговори завершилися компромісом. Компроміс полягає в тому, що протестувальники чітко розуміють, що це державне підприємство. Була досягнута домовленість, що в 16:00 вони готові перейти в інше приміщення, яке контролюють ветерани полку "Азов". Воно знаходиться в 300 м від готелю", - зазначив він.

Федічев додав, що зараз прийде колишній комбат "Азова", який дав згоду на переміщення людей.

Він також повідомив, що спочатку була домовленість з керівництвом готелю про знаходження цих людей в готелі, але цей час минув. На питання, чи були якісь умови з боку людей, які знаходяться в готелі, Федічев сказав, що ні.

Нагадаємо, 20 лютого близько 50 осіб у камуфляжі зайняли декілька приміщень готелю "Козацький" у центрі Києва на Майдані Незалежності.

Станом на четверту ранку 21 лютого приміщення готелю "Козацький" залишили всі офіційні делегати, які приїжджали сюди вночі на перемовини з "Радикальними правими силами"

Зазначається, що у приміщеннях готелю, окрім постояльців та персоналу, залишились лише члени РПС. Тепер вони не пускають до готелю журналістів. Деякі активісти прибули до готелю з наміром виселити РПС з приміщення, проте заступник міністра оборони заявив, що застосовувати силу до протестувальників не будуть.

Як відомо, готель "Козацький" належить Міноборони. 

Читайте також: В МВС розкрили подробиці нічних переговорів з "правими радикалами" у "Козацькому"