"Повернення": Цикл фільмів про людей, які не втратили віру в себе

Сьогодні, 24 червня, о 22:10 "5 канал" презентує ексклюзивний телевізійний показ циклу документальних фільмів "Повернення"
Depo.Життя
24 червня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua

Цикл "Повернення" складається з чотирьох документальних фільмів,  що розповідають  реальні  історії з життя волонтерів та  ветеранів АТО, які, отримавши важкі поранення  та навіть  інвалідність, знайшли в собі сили жити далі.

Однією з головних героїнь фільмів стала волонтерка Оксана Нежальська - відважна жінка, яка перевозила їжу на окуповану територію України. Під час одного з виїздів, машина волонтерів підірвалася на міні, її колега загинула, а Оксана втратила обидві ноги. Але, не зважаючи ні на що, жінка знайшла у собі сили розпочати у сорок років життя наново, хоч вже зовсім в інших умовах.

"Повернення": Цикл фільмів про людей, які не втратили віру в себе - фото 1

Документальні фільми створені  за підтримки проекту "У-Медіа", за участі міжнародної організації "Інтерньюз", спільно із громадською організацією "Центр зайнятості вільних людей".

Вейн Шарп, директор українського представництва «INTERNEWS»: "Це дуже емоційні фільми про людей, міцних духом.  Надзвичайно важливо, що у цих  фільмах  ми бачимо, наскільки мужня та сильна  українська  нація. Такий народ ніхто ніколи не переможе".

 Дивіться сьогодні о 22:10 ексклюзивно на "5 каналі" весь цикл документальних фільмів "Повернення".

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя