Що бійці АТО говорять про владу (18+)

Наразі у суспільстві існує думка, що бійці АТО дуже злі на нинішню владу за бездіяльність, та планують після закінчення війни її скинути

Що бійці АТО говорять про владу (18+)…

Depo.ua розпитав бійців АТО, що вони насправді думають про депутатів, президента та уряд та хто на їх думку краще здатний забезпечити ведення війни: Порошенко, Яценюк, Турчинов, Льовочкін, Тимошенко, Ляшко ... Забігаючи вперед, скажімо зразу, чомусь ніхто зі списку політиків, м'яко кажучи, не влаштував... Навіть не знаємо чому))) Утім, є погані новини і для Путіна - по-перше, бійці не думають про третій Майдан, а, по-друге, хочуть українського наступу. Одним словом, читайте самі...

Сергій Звягін, снайпер, ЗСУ

"Наша влада не є далекоглядною, вона вирішує проблеми по мірі їх надходження. Чомусь волонтери щось роблять, а ті, у кого більше повноважень, не хочуть робити. Це означає що це просто не в їхніх інтересах, що їх цікавить корупція, комерція. Кожен якесь шкурне питання вирішує. Наша влада не готова йти на жертви. Якби зараз по всіх фронтах почався би нормальний наступ, половина цього зброду повтікало би. Поки ми не діємо, ворог укріпляє свої позиції: коли ми вели активні бойові дії, терористи та Росія шукали переговорів, домовлялися. А зараз вони просто користуються тим, що ми нічого робимо".

Що бійці АТО говорять про владу (18+) - фото 1

За словами Сергія, економічна блокада наразі існує тільки для тих, хто не платить.

"Ми знаємо, як їздять на оптові бази у Херсон фури від "ДНР", таряться харчами, проїжджають через наші та їхні блокпости, платять і ставлять в два-три рази націнку. Розумієте? Солдати роблять свою роботу, а до них дзвонить якійсь пузатий дядько й каже, "пропусти", і вони розуміють, що то така ж сама галіма корупція. І розчаровуються. Вони приїхали на війну, і розуміють, що навколо одна комерція".

З вищевказаного переліку політиків Сергій не довіряє нікому. На його думку, та думку його взводу (34 людини) чудовим політиком та логістом є мер Львова Андрій Садовий.

Володимир Пундик, волонтер

"На жаль діла політиків не внушають мені довіру до них. Одні балачки, а справ нема. Якби Порох продав свій бізнес, то може йому це допомогло б бути справжнім президентом. А так одні думки в нього, як не позбутись бабла. З перерахованих вами нікому не вірю крім Турчинова, і то він під знаком питання. А здатними вести успішно війну вважаю добровольчі батальйони під командуванням перевірених командирів".

"Ервін Роммель", ОУН

"Ніхто - всі під...си, а Ляшко ще й фізичний під...ло. Руки від цього опускаються звичайно, але що робити, в нас вибору мало..."

Анатолій Опанасюк, волонтер

"Загальна думка бійців приблизно така: нагорі іде "договорняк", змін нема. Є велике бажання розігнати раду але стримує війна. Що буде, коли вона скінчиться? Чоловіки повернуться з війни з "післявійсковим" синдромом і це буде велика проблема для нашого суспільства. Ніхто не думає там про "потім", живуть сьогодні, бо завтра може не бути".

Що бійці АТО говорять про владу (18+) - фото 2

На питання, чи не не опускаються у хлопців руки від таких думок Анатолій відповів : "Ні, бо вони там не за владу вмирають"

Позивний "Мольфар", полк "Азов"

"Про владу я не думаю, тому що маю про що думати окрім влади. Ніхто з вищої гілки влади не хоче закінчення війни, їм це не вигідно, а за це прості солдати платять своїм життям. Ніхто з політиків не зможе забезпечити нормальне ведення війни як би їм не хотілося, тому що вони політики, а на війні повинні командувати військові".

Ярослав Жайвір, волонтер ГО "Білий Молот"

"Невірно, коли уряд подібний ляльковому пантеону зі своїми П'єро та Мальвінами. Отож ми не маємо їх бачити так часто. А краще і взагалі, уряд має працювати сумлінно і без шоу.Потрібен інший уряд, при чім на новітній правовій платформі. Політиків, перерахованих вами я ненавиджу, вони навіть не антикваріат, вони непотреб до смітника. При такому правовому полі ми будемо зневажати будь яких політиків, оскільки гниле середовище "протосовкових" Ради й Кабміну поглинатиме будь яку добру ініціативу та нищитиме нових молодих людей, розкладаючи їхні особистості".

Що бійці АТО говорять про владу (18+) - фото 3

"Ці політики, вони що, військові? Вони націоналісти? Хлопці їм не довіряють, тільки собі й командирам. Чи правда, що хлопці по закінченню АТО планують повернутися до столиці та вигнати цю владу з кабінетів? Планують, та тільки це ідея фікс. А ще, це психологічний каталізатор владі, аби скоріше діяти в плані знешкодження правих. Або у плані посилення імітації реформ"

Часто бійці та волонтери висловлюють своє відношення до влади із допомогою картинок.

Наприклад, порівнюють транспорт, на якому їздять представники уряду.

Чи дають оцінку президенту як головнокомандуючому 

Або всю владу "прикладають"

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"