"Папа Коля" і "Колгоспниця Глаша": Жителям "ЛНР" привезли російські цукерки

У магазини окупованого бойовиками Луганська завезли цукерки з оригінальними назвами "Тесляр Вася", "Кочегар Петя", "Папа Коля"
Depo.Життя
28 грудня 2015 07:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у "Фейсбуці", опублікувавши відповідні фотографії, передає depo.ua.

"Святкові цукерки з Луганська. Special edition. "Тесляр Вася" і "Кочегар Петя ". Мені коли написали - не повірив, зажадав фотодокази! Ось вони. Прямо з Лугандона", - написав журналіст.

"Папа Коля" і "Колгоспниця Глаша": Жителям "ЛНР" привезли російські цукерки - фото 1

"Папа Коля" і "Колгоспниця Глаша": Жителям "ЛНР" привезли російські цукерки - фото 2

"Папа Коля" і "Колгоспниця Глаша": Жителям "ЛНР" привезли російські цукерки - фото 3

"Папа Коля" і "Колгоспниця Глаша": Жителям "ЛНР" привезли російські цукерки - фото 4

"Папа Коля" і "Колгоспниця Глаша": Жителям "ЛНР" привезли російські цукерки - фото 5

"Мовою маркетологів це, напевно, таргетування. Орієнтація на цільову аудиторію. А взагалі жесть. Всіх з наступаючим!" - додав Бочкала.

"Мамадарагая! Це ж поперек горла застрягне", "А де сантехнік Коля і доярка Маша?", "Зефір-Захарчік!", "Попит диктує назву!", "А комбайнери і трактористи?" - коментують солодощі користувачі соцмережі.

Цукерки з незвичайними назвами випускають у Росії, їх виробник - кондитерська фабрика "АтАг", яка знаходиться у Вологодській області. Також компанія виробляє цукерки під назвою "Колгоспниця Глаша", "Мама Женя", "Слатушоніна", "Карта бита", "Укус жінки".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя