"Обманутий Крим": Поліція розігнала акцію в окупованому Криму

Організатори наполягають на тому, що захід з гаслами проти нинішньої місцевої влади було погоджено
Depo.Життя
21 серпня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на "Ехо Москви".

Як зазначається, правоохоронці припинили чи не єдиний мітинг проти політики російської влади в Криму, на який були отримані документи про погодження. Захід під назвою «Обманутий Крим» повинно було пройти в Сімферополі.

Організатори заявляли про намір вивести на площу до 1000людей, в кримських ЗМІ були опубліковані фотографії офіційних листів МВС і міської адміністрації про погодження публічної акції. Згодом, втім, там же з'явилися повідомлення про те, що захід влади проводити не дозволяють. У підсумку, згідно з відеозаписами з місця подій, в сквер перед Палацом профспілок вийшли десятки людей, туди ж прибув наряд поліції, яка вимагала не починати мітинг. Організатори показували їм документи і розповідали про закони, але у відповідь правоохоронці повторювали одну фразу, цитуємо: "Вас ввели в оману, захід не погоджено". У підсумку акцію проводити не стали, кілька активістів затримано.

Організатори мітингу "Обманутий Крим" направили президенту Росії заяву, в якій вони звинувачують регіональну владу в корупції, некомпетентності і в обмані громадян.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя